حل مشكلات ايثارگران، نيازمند تلاش مجدانه است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از ملاقات عمومي با ايثارگران استان گفت: حل مشكلات ايثارگران، نيازمند تلاش مجدانه و صادقانه در بنياد است.
به گزارش «ايثار»،  عباسعلی رضایی مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز سه شنبه 23 آبان ماه در حاشیه دیدار عمومی با خانواده های شاهد و ایثارگر استان با بيان اين كه حل مشكلات ايثارگران، نيازمند تلاش مجدانه و صادقانه در بنياد است گفت: امروز خادمين شهدا در بنياد، باید خدمت به خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان را برای خود يك مدال افتخار بدانند و فرصت خدمتگزاری به اين عزيزان را از دست ندهند.
وی با اشاره به اينكه گره گشايی مشكلات ايثارگران و توجه به دغدغه های آنها يك ضرورت است اظهار داشت: دستگاههای اجرايی ضمن رعايت شأن و منزلت ايثارگران، مسائل و مشكلات آنان را در اولويت قرار داده و با سرعت عمل بيشتری کارهای آنها را انجام دهند.
رضايی با اشاره به اينكه ايثارگران افتخار كشور ما هستند، گفت: گراميداشت ياد شهدا در جامعه و خدمت به والدين، همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان و تكريم از آنان، وظيفه خادمان نظام و انقلاب اسلامی است.
گفتنی است در نشست عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با 80 نفر از خانواده شاهد و ایثارگر این استان پيگيری و بررسی موضوع اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر، درخواست های مربوط به امور درمانی خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، تسهيلات بانكی و .... مطرح شد.
مركز مراجعات و ارتباطات بنياد مازندران نیز با ثبت درخواست ايثارگران، كار هدايت و راهنمايی خانواده های معظم شهدا و ايثارگران به حوزه های خدمات رسانی را انجام دادند.
انتهای پيام/
کد مطلب: 225907