عزت و آبروی ایران اسلامی مرهون شهدا و جانبازان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
مدیرکل بنیاد البرز عزت و آبروی ایران اسلامی را مرهون رشادت‌های شهدا و جانبازان دانست و گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر ادامه‌دهنده‌ مسیر پدران خود هستند و باید در تمام عرصه‌ها از خون شهدا پاسداری کنند.
عزت و آبروی ایران اسلامی مرهون شهدا و جانبازان است
 
به گزارش «ایثار»، آیین تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر استان البرز بعدازظهر 13 آذرماه هم‌زمان با خجسته ایام هفته وحدت با حضور ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، عالیانی معاون فرهنگی، مسئولین استانی و دانشجویان شاهد و ایثارگر در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار و در طی آن از دانشجویان ممتاز با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.
طاهرنژاد در حاشیه‌ این مراسم عزت و آبروی ایران اسلامی را مرهون رشادت‌های شهدا و جانبازان دانست و گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر ادامه‌دهنده‌ مسیر پدران خود هستند و باید در تمام عرصه‌ها از خون شهدا پاسداری کنند.
وی در ادامه با بیان اینکه در جهان امروز پيشرفت و توسعه كشورها بر مبنای علم و دانش استوار است، بیان کرد: حفظ و پاسداری از خون شهدا نیازمند تلاش برای پیشرفت در تمامی عرصه‌ها علی‌الخصوص عرصه علم و فناوری است تا بتوانیم باعزت در مسیر پیشرفت قدم برداشته و دشمنان را مأیوس کنیم.
طاهرنژاد افزود: بنابراين لازم است علم و فناوری به‌عنوان يك مسئله حياتی و نيروی محركه پيشرفت و توسعه پايدار و رسيدن به رفاه و استقلال واقعی جامعه در اولويت قرار گيرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان دانشجویان شاهد و ایثارگر را افتخار جامعه دانست و خاطرنشان ساخت: امروز هرچه در تمام توان داریم باید در مسیر خدمت به دانشجویان برداریم تا تمامی دانشجویان در مسیر پیشرفت حرکت کنند.       
انتهای پیام/
کد مطلب: 228300
 


 
 
ایثار اجتماعی و ثبات اقتصادی
 

محمدرضا پور حاج رضائی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل ...