داخلی صفحه یزد خبر
 
یادگاران شاهد الگوی جامعه هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۶
گروه فرهنگی: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: یادگاران شاهد الگوی جامعه هستند و باید تلاش کنند با جدیت و پشتکار خود بهترین اثر را به جای گذارند.
یادگاران شاهد الگوی جامعه هستند
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان یزد ۱۸ آذرماه در همایش کارکنان شاهد استان که در شهرستان اردکان برگزار شد، با اشاره به جایگاه حساس فرزندان شاهد در جامعه اظهار کرد: یادگاران شاهد الگوی جامعه هستند و باید تلاش کنند با جدیت و پشتکار خود بهترین اثر را به جای گذارند.
وی همچنین تصریح کرد: مسئولیت یادگاران شهدا که در بنیاد شاغل هستند و افتخار خدمت به بهترین خلق خدا را یافته اند, بسیار بیشتر و سنگین تر است و باید با تلاش مضاعف نسبت به رفع مسائل و مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران اقدام کنند.
ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز در جامعه اسلامی اظهار کرد: توجه به نماز آن هم در اول وقت می تواند خیر دنیاد و آخرت را برای انسان در پی داشته باشد.
مدیرکل بنیاد یزد با بیان داستانهایی کوتاه در خصوص نماز گفت: کسانی که در زندگی خود همواره این بحث مهم عبادی را به بهترین شکل در دستور کار خود داشته اند, اثر آن را حس کرده اند و در تمام امور زندگی خود تاثیر آن را لمس کردند.
یادآور می شود در ادامه این همایش هریک از یادگاران شاهد نظرات و پیشنهادات خود در راستای خدمت بهتر به خانواده شهدا و ایثارگران را با مدیرکل در میان گذاشتند و به بحث و تبادل نظر در این خصوص پرداختند.
 
کد مطلب: 228787
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...