داخلی صفحه یزد خبر
 
تکریم خانواده شهدا وظیفه همگان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹
گروه فرهنگی: استاندار یزد گفت: تکریم خانواده شهدا وظیفه همگان است و باید تلاش کنیم گوشه‌ای از دینی که این عزیزان بر گردن ما دارند، را ادا کنیم.
تکریم خانواده شهدا وظیفه همگان است
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، محمود زمانی قمی، استاندار یزد ۱۹ آذرماه در دیدار حجت الاسلام هنرمند، مدیرکل مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران با وی، با تجلیل از صبر و استقامت خانواده شهدا اظهار کرد: تکریم خانواده شهدا وظیفه همگان است و باید تلاش کنیم گوشه ای از دینی که این عزیزان بر گردن ما دارند را ادا کنیم.
استاندار یزد تصریح کرد: اگر ایثار این بزرگمردان نبود، کشور اسلامی ایران اکنون در ورطه ای از نا امنی غوطه ور بود همانگونه که در کشورهای منطقه شاهد آن هستیم.
زمانی قمی تاکید کرد: خانواده شهدا و ایثارگران با متانت و صبوری خود درس بزرگی به همه ما دادند و ثابت کردند برای حفظ انقلاب اسلامی و گسترش اسلام ناب محمدی وفادارترین نیروی اسلام و انقلاب هستند.
حجت الاسلام هنرمند، مدیرکل مددکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با تقدیر از همراهی و همکاری مدیران استان در رفع مسائل و مشکلات خانواده های معظم شهدا تصریح کرد: ایثارگران استان یزد به برکت وجود مسئولانی پیگیر و پرتلاش با مشکلات کمتری دست به گریبان هستند.
حجت الاسلام والمسلمین هنرمند با اشاره به موفقیت های بنیاد استان در بخشهای مختلف مددکاری و مشاوره گفت: درخشش استان دارالعباده یزد در طرح سپاس و سایر طرح های مرتبط با حوزه مددکاری حاصل تعامل همه دستگاه ها از جمله نماینده ولی فقیه و استاندار یزد است.
منبع: بنیاد شهید یزد
کد مطلب: 228788
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...