داخلی صفحه یزد خبر
 
ایثارگران مایه‌ افتخار نظام جمهوری اسلامی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱
گروه فرهنگی: مدیرکل مددکاری بنیاد شهید و امورایثارگران گفت: ایثارگران مایه‌ افتخار نظام جمهوری اسلامی هستند و امروز که به اوضاع منطقه می‌نگریم، بیشتر به ارزش کار بزرگ آنان پی می‌بریم.
ایثارگران مایه‌ افتخار نظام جمهوری اسلامی هستند
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، حجت الاسلام حسن هنرمند، مدیرکل مددکاری بنیاد شهید و امورایثارگران ۱۹ آذرماه در نشست شورای اداری بنیاد شهید استان یزد با اشاره به رشادت های شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: ایثارگران مایه‌ی افتخار نظام جمهوری اسلامی هستند و امروز که به اوضاع منطقه می نگریم بیشتر به ارزش کار بزرگ آنان پی می بریم.
حجت الاسلام هنرمند خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را از الطاف حق تعالی دانست و تاکید کرد: خادمین شهدا که این افتخار را کسب کرده اند قطعا از جایگاه ارزشمندی نزد پروردگار برخوردار هستند و باید قدر این موهبت الهی را بدانند.
وی با تقدیر از اقدامات ارزنده استان یزد در بحث مددکاری و مشاوره اظهار کرد: به برکت همدلی و همکاری خادمین شهدای یزدی استان یزد از جایگاه خوبی در سطح کشور برخوردار است که وظیفه خود می دانم از تک تک همکاران در دارالعباده تقدیر و تشکر کنم.
هنرمند با ادای احترام به والدین معزز شهدا تصریح کرد: شهداي ما در خانواده هايي پرورش یافته اند که تعالیم انسان ساز اسلام ناب محمدی در تمام برنامه های خانواده جاری بوده است و دست پرورده پدران ومادراني هستند كه لحظه اي در تربيت فرزندانشان قصور وغفلت نداشته اند.
احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز در این نشست موفقیت های استان در بخش مددکاری را حاصل تعامل سازنده همکاران با همه دستگاه های اجرایی و عنایت ویژه مدیران ارشد استان دانست.
ابراهیمی تصریح کرد: استان دارالعباده یزد با بهره گیری از مدیرانی دلسوز و متعهد توجه ویژه ای به حل مسائل و مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران دارد و برنامه ریزی شده است تا با برگزاری کارگروه های مختلف از جمله شورای هماهنگی امور ایثارگران متشکل از نمایندگان دستگاه های مختلف نسبت به حل مسائل و مشکلات خانواده ها اقدام شود.
یادآور می شود در پایان این نشست از تلاش های مددکاران استان یزد توسط مدیرکل مددکاری بنیاد تقدیر شد.
منبع: بنیاد شهید یزد
 
کد مطلب: 228789
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...