پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مراسم بزرگداشت دکتر محمدعلی ابوترابی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی تأکید کرد: دکتر ابوترابی پزشک و جراح حاذق ایثارگر، متعهد و پدر شهید معظم «مجید ابوترابی» از جمله اسوه هایی است که سالهای عمر گرانمایه خویش را در راه عقیده و خدمت به کشور سپری کرد.
پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مراسم بزرگداشت دکتر محمدعلی ابوترابی
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به مراسم بزرگداشت زنده یاد دکتر ابوترابی شرح زیر است:
 عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و آرامش کشور مدیون شهدا و ایثارگرانی است که با بهره گیری از فرهنگ غنی ایثار در راه مکتب و میهن خود جانفشانی نمودند. اسوه هایی که با از خودگذشتگی و بزرگ منشی همیشه در اذهان ملت ایران جاودان و ماندگار خواهند ماند.
 دکتر ابوترابی پزشک و جراح حاذق ایثارگر، متعهد و پدر شهید معظم «مجید ابوترابی» از جمله اسوه هایی است که سالهای عمر گرانمایه خویش را در راه عقیده و خدمت به کشور سپری نمودند. ایشان چه در دوران مبارزات انقلاب و چه پس از آن در زمینه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و همچنین خدمت به بیماران محروم و درمان رزمندگان دفاع مقدس و جراحی مجروحین گام‌های مؤثری برداشتند که این نشان از ایمان، روحیه ولایی و انقلابی ایشان دارد.
این فرصت را مغتنم شمرده و ضمن بزرگداشت مقام ایشان به ساحت سخای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ادای احترام می‌کنم. عزت شان مستدام باد. لازم می‌دانم از تمامی عوامل و دست‌اندرکارانی که در برگزاری این بزرگداشت مشارکت داشته‌اند تشکر و تقدیر نمایم.
سید محمد علی شهیدی
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 229184