داخلی صفحه یزد خبر
 
ابراهیمی تاکید کرد:
لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
تاریخ انتشار : شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷
گروه اجتماعی: مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد گفت: دشمن درصدد است با منزوی کردن آحاد جامعه اسلامی بویژه ایثارگران و خانواده‌های شهدا به ما ضربه بزند و لازم است با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جامعه را در برابر این خطرات واکسینه کنیم.
لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد در همایش فرماندهان حوزه ۲بسیج ادارات به میزبانی بنیاد شهید با اشاره به نامگذاری امسال به سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال اظهار کرد: تحقق منویات مقام معظم رهبری باید در راس برنامه های همه مدیران علی الخصوص بسیجیان باشد.
ابراهیمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمدجواد تندگویان اولین وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران که در سالگرد شهادتش قرار داریم تصریح کرد: شهدا الگوی عملی ما در نیل به اهداف و آرمانهای نظام هستند و ما باید راه و رسم ایشان را سرلوحه کار و برنامه های خود قرار دهیم.
وی بسیجیان را متولی اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی در ادارات خواند و افزود: دغدغه و دلسوزی بسیجیان و اطلاعت محض آنان از مقام عظمای ولایت باعث می شود موفقیت بیشتری در اجرای منویات معطم له داشته باشیم.
فرمانده پایگاه مقاومت شاهد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خطرات فضای مجازی اظهار کرد: این فضا طبق فرمایش رهبر انقلاب اسلامی فضایی حقیقی است که می توانیم با استفاده از آن افزایش بصیرت و روشنگری را در جامعه اسلامی دنبال کنیم.
ابراهیمی اضافه کرد: دشمن در صدد است با منزوی کردن آحاد جامعه اسلامی به ویژه ایثارگران و خانواده های شهدا به ما ضربه زند لکن شایسته است با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جامعه را در برابر این خطرات واکسینه کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در پایان با ارائه گزارشی از اقدامات این نهاد در راستای تحقق شعار سال تاکید کرد: بنیاد به عنوان نهادی انقلابی که تحت مدیریت و هدایت رهبر معظم انقلاب به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران خدمت می کند وظیفه خود می داند اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی پیشگام باشد و با اجرای طرح هایی از جمله مراجعه خادم به مخدوم, برگزاری ملاقات عمومی در شهرستانها, برگزاری شورای اداری بنیاد در شهرستانهای تابعه و ساماندهی ساختمان های اداری بنیاد در این جهت حرکت کند.
 
 
 
 
کد مطلب: 229995
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...