داخلی صفحه گیلان خبر
 
فرماندار شفت:
تقویم یادواره های شهدای شهرستان شفت تدوین شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
​محسنی با بیان اینکه دستگاه های فرهنگی تقویم یادواره های شهدای شهرستان شفت را تدوین کنند، یادآور شد: تجمیع یادواره ها در بخش ها و مراکز شهرستان می تواند سبب افزایش کیفیت برگزاری این مراسمات شود.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری ایکنا گیلان، محمدرضا محسنی، فرماندار شهرستان شفت امروز، ۳ دی در نشست طرح سپاس با تبریک فرارسیدن سالروز میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، گفت: در بازدید از خانواده های معزز شهدا باید یک وحدت رویه وجود داشته باشد.
وی بر لزوم پیگیری مصوبات توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان تاکید کرد و افزود: برای رسیدن به نتیجه باید از ظرفیت های موجود بهره برداری شود.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه آسیب های اجتماعی با برنامه ریزی های فرهنگی کاهش می یابد و در این زمینه نباید به برنامه های یکنواخت اکتفا کرد، گفت: با نوآوری و پرهیز از برنامه های کلیشه ای حضور جوانان پررنگ تر خواهد شد.
محسنی با بیان اینکه دستگاه های فرهنگی تقویم یادواره های شهدای شهرستان شفت را تدوین کنند، یادآور شد: تجمیع یادواره ها در بخش ها و مراکز شهرستان می تواند سبب افزایش کیفیت برگزاری این مراسمات شود.
فرماندار شفت با اشاره به اینکه برای موفقیت در کارهای فرهنگی باید به روز باشیم، خاطرنشان کرد: فضای مجازی ظرفیت بسیار بالایی برای ترویج فرهنگ و ارزش های ایرانی – اسلامی دارد که از آن به انداره کافی بهره برداری نکرده ایم.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 230217
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...