داخلی صفحه یزد خبر
 
نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد:
فرزندان شهدا نیروی بالقوه نظام برای مدیریت آینده کشور هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۲
اعضای هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار کردند.
فرزندان شهدا نیروی بالقوه نظام برای مدیریت آینده کشور هستند
 
به گزارش "ایثار یزد" اعضای هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان یزد ظهر امروز 3دی ماه با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد با آیت الله ناصری دیدار کردند.
آیت الله ناصری در این دیدار با اشاره به رسالت عظیم فرزندان شهدا در پاسداری از آرمانهای والای شهدا گفت: فرزندان شاهد ذخیره بزرگ شهدا هستند که باید توجه ویژه ای به آنان بشود و خود آنان باید برنامه ریزی لازم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اشاعه آن در جامعه را انجام دهند.
نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: فرزندان شهدا نیروی بالقوه نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مدیریت آینده کشور هستند که باید با تلاش مضاعف کشور را در راستای اهداف عالیه اسلام و انقلاب اسلامی هدایت و مدیریت کنند.
وی با اشاره به شرایط حساس کنونی تصریح کرد: در شرایط فعلی اسلام و انقلاب نیازمند نیروهای متهعد و متخصص است تا جامعه اسلامی را از گزند توطئه های شرق و غرب مصون دارند.
ناصری خطاب به مسئولان اجرایی کشور و استان گفت: استفاده از توانمندیهای یادگاران شاهد بهترین راه برای نجات کشور از شرایط سخت و معضلات اجتماعی است زیرا ایشان با تحمل سختیهای فراوان توانسته اند به جایگاه مناسبی دست پیدا کنند و یقینا با توجه به تعهدشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور را صحیح اداره خواهند کرد.
امام جمعه یزد با اشاره به مظلومیت همسران شهدا اظهار کرد: فرزندان شاهد باید قدر مادران خود را بدانند که در شرایط بسیار سختی توانستند با ایثار و از خودگذشتگی فرزندانی تربیت کنند که مایه مباهات همگان هستند.
نماینده ولی فقیه در استان با یادآوری سال اقتصاد مقاومتی, تولید و اشتغال از مسئولان انجمن یادگاران شاهد خواست در این زمینه پیشگام بوده و با ساماندهی فرزندان شاهد در راستای تولید و اختراع گام بردارند تا اقتصاد کشور را از بیگانگان بی نیاز سازند.
آیت الله ناصری با بیان گوشه هایی از معضلات استفاده ناصحیح از فضای مجازی اضافه کرد: مدیریت استفاده از فضای مجازی با توجه به خطرات متعددی که برای جوانان و نوجوانان دارد, لازم و ضروری است و شایسته است مسئولان در این زمینه چاره اندیشی کنند.
امام جمعه یزد در پایان به مسئولان انجمن یادگاران توصیه کرد از مشکلات دلسرد نشود و با جدیت و پیگیری در جهت حل مسائل مختلف فرزندان شهدا و خانواده های آنان حرکت کنند.
کد مطلب: 230237
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...