داخلی صفحه یزد خبر
 
رئیس بنیاد شهیدوامورایثارگران یزد;
نمازی که به قصد قربت باشد باعث معراج انسان می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۲
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران یزد در جمع کارکنان این نهاد گفت: نمازی که به قصد قربت باشد باعث معراج انسان می شود.
نمازی که به قصد قربت باشد باعث معراج انسان می شود
 
به گزارش "ایثار یزد" حجت الاسلام والمسلمین احمد نقیبی در جمع کارکنان بنیاد شهید و امورایثارگران با اشاره به جایگاه مهم نماز به عنوان فریضه دینی گفت: نماز اگر به قصد قربت باشد باعث معراج انسان می شود و چنین فردی که نماز را فقط برای رضای خداوند می خواند داخل دایره ایمان است.
رئیس بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان یزد با برشمردن خصلتهای نیکو در دین مبین اسلام تصریح کرد: ایمان به خداوند متعال بالاترین خصلت مومن است و دومین خصلت که از اهمیت بالایی برخوردار است نفع رساندن به بندگان خداست بنابراین خادمین شهدا که خدمت به برترین خلق خدا را برگزیده اند می توانند با خدمت ارزنده خود جایگاه بالایی را کسب کنند.
وی با اشاره به تاکید فراوان دین مبین اسلام به خدمت به همنوع اضافه کرد: دستگیری و خدمت به ضعفا و نیازمندان همواره مورد تاکید اسلام و اولیای الهی بوده است و اگر کسی این خدمت را سرلوحه کار خود قرار دهد خیر دنیا و آخرت را کسب خواهد کرد.
نقیبی در پایان به خادمین شهدا و ایثارگران توصیه کرد با پرداختن به نماز آن هم در اول وقت و تلاش مضاعف در خدمت به همنوعان نیازمند به ویژه خانواده های معظم شهدا, جانبازان و آزادگان که حق بزرگی بر ما دارند در پی کسب رضایت خدای متعال باشند.
کد مطلب: 230406
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...