داخلی صفحه یزد خبر
 
فرزندان شهدا نیروی بالقوه نظام برای مدیریت آینده کشور هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶
گروه فرهنگی: امام جمعه یزد گفت: فرزندان شهدا نیروی بالقوه نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مدیریت آینده کشور هستند که باید با تلاش مضاعف کشور را در راستای اهداف عالیه اسلام و انقلاب اسلامی هدایت و مدیریت کنند.
فرزندان شهدا نیروی بالقوه نظام برای مدیریت آینده کشور هستند
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد ۴ دی ماه در دیدار اعضای هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان یزد با وی، با اشاره به رسالت عظیم فرزندان شهدا در پاسداری از آرمانهای والای شهدا گفت: فرزندان شاهد ذخیره بزرگ شهدا هستند که باید توجه ویژه ای به آنان بشود و خود آنان باید برنامه ریزی لازم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اشاعه آن در جامعه را انجام دهند.
نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: فرزندان شهدا نیروی بالقوه نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مدیریت آینده کشور هستند که باید با تلاش مضاعف کشور را در راستای اهداف عالیه اسلام و انقلاب اسلامی هدایت و مدیریت کنند.
وی با اشاره به شرایط حساس کنونی تصریح کرد: در شرایط فعلی اسلام و انقلاب نیازمند نیروهای متهعد و متخصص است تا جامعه اسلامی را از گزند توطئه های شرق و غرب مصون دارند.
نماینده محترم ولی فقیه خطاب به مسئولان اجرایی کشور و استان گفتند: استفاده از توانمندیهای یادگاران شاهد بهترین راه برای نجات کشور از شرایط سخت و معضلات اجتماعی است زیرا ایشان با تحمل سختیهای فراوان توانسته اند به جایگاه مناسبی دست پیدا کنند و یقینا با توجه به تعهدشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور را صحیح اداره خواهند کرد.
امام جمعه یزد با اشاره به مظلومیت همسران شهدا اظهار کرد: فرزندان شاهد باید قدر مادران خود را بدانند که در شرایط بسیار سختی توانستند با ایثار و از خودگذشتگی فرزندانی تربیت کنند که مایه مباهات همگان هستند.
نماینده ولی فقیه در استان با یادآوری سال اقتصاد مقاومتی, تولید و اشتغال از مسئولان انجمن یادگاران شاهد خواست در این زمینه پیشگام بوده و با ساماندهی فرزندان شاهد در راستای تولید و اختراع گام بردارند تا اقتصاد کشور را از بیگانگان بی نیاز سازند.
آیت الله ناصری با بیان گوشه هایی از معضلات استفاده ناصحیح از فضای مجازی اضافه کرد: مدیریت استفاده از فضای مجازی با توجه به خطرات متعددی که برای جوانان و نوجوانان دارد, لازم و ضروری است و شایسته است مسئولان در این زمینه چاره اندیشی کنند.
امام جمعه یزد در پایان به مسئولان انجمن یادگاران توصیه کرد از مشکلات دلسرد نشود و با جدیت و پیگیری در جهت حل مسائل مختلف فرزندان شهدا و خانواده های آنان حرکت کنند.
کد مطلب: 230504
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...