داخلی صفحه یزد خبر
 
جانبازان روحیه مقاومت را در ما زنده کردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۸
گروه فرهنگی: مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان یزد گفت: جانبازان روحیه مقاومت را در ما زنده کردند و در کمال صبوری با ایستادگی بی نظیر برابر مشکلات عدیده روزگار را سپری می کنند.
جانبازان روحیه مقاومت را در ما زنده کردند
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان یزد ۴ دی ماه با حضور در منزل چند تن از جانبازان شهرستان یزد با تجلیل از صبر و مقاومت آنان گفت: جانبازان روحیه مقاومت را در ما زنده کردند.
ابراهیمی با بیان خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: در طول سالهای حماسه تنها دغدغه رزمندگان اسلام اعتلای اسلام ناب محمدی و حفظ و حراست از میهن اسلامی بود و هیچ کس در بند مقامات دنیایی نبود.
وی تاکید کرد: در شرایط کنونی که سالهاست آن دوران با شکوه سپری شده و هرکس به دنبال کارهای روزمره خود رفته است لکن جانبازان در نبردی دیگر همچنان با مشکلات ناشی از مجروحیت دست به گریبانند و در کمال صبوری با ایستادگی بی نظیر برابر مشکلات عدیده روزگار را سپری می کنند.
ابراهیمی با تجلیل از همسران صبور جانبازان افزود: یقینا حضور یار و همدلی مقاوم است که تحمل این سختی ها را آسان کرده است و خوشا به سعادتشان که افتخار پرستاری از دلاورمردانی را دارند که جوان خود را به پای اسلام و انقلاب اسلامی ریخته اند.
کد مطلب: 230506
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...