داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد: حماسه نهم دی تجدید میثاق امت با ولایت بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد با اشاره به واقعه نهم دی سال 88 گفت: حماسه نهم دی تجدید میثاق امت با ولایت بود.
مدیرکل بنیاد: حماسه نهم دی تجدید میثاق امت با ولایت بود
 
به گزارش "ایثار یزد" مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد در آستانه حماسه سترگ ملت غیور و فهیم ایران اسلامی در نهم دی ماه سال 88 با اشاره به وقایع تلخ و شیرین آن دوران گفت: حماسه نهم دی تجدید میثاق امت با ولایت بود و در این واقعه ملت ایران به جهانیان اعلام کرد تا پای جان به آرمانهای اسلام و انقلاب اسلامی وفادار خواهند ماند.
احمد ابراهیمی تاکید کرد: دشمن در جریان فتنه 88 اصل نظام و ولایت فقیه را هدف قرار داده بود که به لطف خدا و حضور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر تیرشان به سنگ خورد و توطئه شان در نطفه خنثی شد.
وی تصریح کرد: در این روز تاریخی اوج بصیرت مردم مومن و انقلابی ایران به نمایش گذاشته شد که به استکبار جهانی و ایادی دست نشانده آنان در منطقه ثابت کردند نقشه های شومشان علیه ایران و ایرانی محکوم به شکست است.
   وی با تشریح جایگاه و نقش رهبری انقلاب در حراست از اصول و خطوط کلی حرکت انقلاب و آرمان‌های حضرت امام (ره) و آشکارسازی ابعاد فنته‌ 88 اظهار کرد: یقینا حضور مقام معظم رهبری به عنوان رکن اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش تعیین کننده ای در برملا کردن توطئه ننگین دشمن داشت و همین مسئله باعث شده است دشمنان اسلام که از حضور چنین رهبر قدرتمندی در منطقه به شدت خشمگین شده اند در صدد ایجاد نفاق در جامعه اسلامی ایران و تخریب و تضعیف شخصیت معظم له برآیند که با حضور هوشمندانه ملت ایران در روز نهم دی ماه برگ زرین دیگر برای تاریخ پرافتخار میهن رقم بخورد.
 
کد مطلب: 230583
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...