داخلی صفحه یزد خبر
 
استاندار یزد: خانواده شهدا بهترین حافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲
استاندار یزد در جمع هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان گفت: خانواده شهدا بهترین حافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند.
استاندار یزد: خانواده شهدا بهترین حافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش "ایثار یزد" اعضای هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان یزد جمعه شب 8 دی ماه با حضور در دفتر استاندار با وی دیدار و گفتگو کردند.
استاندار یزد در این دیدار با تجلیل از ایثار و مقاومت خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: خانواده شهدا بهترین حافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند زیرا در این راه بهترین سرمایه خود را تقدیم آرمانهای والای اسلام و انقلاب اسلامی کرده اند.
محمود زمانی قمی با اشاره به جریانات معاند و مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی تصریح کرد: ماهیت انقلاب به گونه ای است که هم عناصری در داخل و هم عناصری در خارج از مرزهای کشور در صدد ضربه زدن به آن هستند و نمی خواهند این نظام مردمی مبتنی بر تعالیم انسان ساز اسلام ادامه حیات یابد و خانواده شهدا و ایثارگران که عزیزیانی را در راه حفظ و حراست از کیان جمهوری اسلامی تقدیم کرده اند همواره باید هوشیار باشند و اجازه ندهند استکبار جهانی به اهداف شومش جامعه عمل بپوشاند.
وی تاکید کرد: خدمت به خاندان مکرم شهدا, جانبازان و آزادگان افتخاری بزرگی است که همه باید قدر این خدما را بدانند و مدیران استان موظفند از فرزندان شاهد و برنامه های انجمن یادگاران شاهد حمایت کنند.
استاندار یزد با حمایت از تشکل های ایثارگری تصریح کرد: فکر تشکیل چنین تشکلی بسیار ارزشمند است و اینکه مشکلات فرزندان شهدا توسط نمایندگانشان در انجمن که زبان گویای آنها هستند پیگیری شود.
عالی ترین مقام اجرایی استان اظهار کرد: همواره در فکر مسیری مطمئن برای ارتباط با خانواده های معزز شهدا و ایثارگران بوده ام و قطعا از طریق تشکلهایی همچون انجمن یادگاران شاهد زودتر به این مقصود نائل خواهم شد و آمادگی صد در صد خود را برای همکاری و خدمت به فرزندان شاهد را اعلام می کنم.
استاندار در پایان سخنان خود به فرزندان شهدا توصیه کرد: اجازه ندهید انقلاب اسلامی به بیراهه رود و آسیبی به کشور و انقلاب اسلامی وارد شود.

 
کد مطلب: 230796
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...