داخلی صفحه یزد خبر
 
معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد;
مشارکت حداکثری فرزندان شاهد در برنامه های فرهنگی اجتماعی مورد انتظار است
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸
معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در دیدار با اعضای انجمن یادگاران شاهد استان گفت: مشارکت حداکثری فرزندان شاهد در برنامه های فرهنگی اجتماعی مورد انتظار است.
مشارکت حداکثری فرزندان شاهد در برنامه های فرهنگی اجتماعی مورد انتظار است
 
به گزارش "ایثار یزد" محمدعلی طالبی معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان با اشاره به سابقه تشکیل این انجمن در استان گفت: استان یزد بحمدالله در خیلی از امور پیشگام بوده است و فرزندان شاهد از این قاعده مستثنی نیستند و در سال 1385 بنا به ضرورتی که احساس شد تشکلی را با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رسیدگی به مسائل و مشکلات فرزندان شاهد را بیان گذاشتند که به تبع آن استانهای دیگر کشور نیز با الگو گرفتن از فرزندان شاهد یزد تشکلهای مشابهی را بنیانگذاری کردند.
طالبی تصریح کرد: یکی از مهم ترین علل موفقیت در هر کاری وحدت و همدلی تمام اعضا است بنابراین مورد انتظار است که فرزندان شاهد استان با مشارکت حداکثری خود در برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی موفقیت انجمن یادگاران شاهد را تضمین کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار با انتقاد از برخی مدیران که فعالیت های این چنینی را معارض و مخالف با مدیریت خود می دانند اظهار کرد: در گذشته برخی مدیران از جمله برخی مدیران بنیاد با مقاومت در برابر برنامه های یادگاران شاهد تلاش می کردند این تشکل نتواند شکل درستی به خود بگیرد .
یادگار شهید طالبی در پایان اظهار امیدواری کرد با همت هیئت مدیره جدید, شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش فرزندان شهدای استان در ابعاد مختلف باشیم.
کد مطلب: 230811
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...