داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: فرزندان شهدا باید در تمام عرصه ها پیشگام باشند
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در جمع فرزندان شهدا گفت: فرزندان شهدا باید با تاسی به پدرانشان در تمام عرصه ها پیشگام باشند.
مدیرکل بنیاد یزد: فرزندان شهدا باید در تمام عرصه ها پیشگام باشند
 
به گزارش "ایثار یزد" نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با جمعی از فرزندان شاهد این استان برگزار و در خصوص برنامه های مختلف بحث و تبادل نظر شد.
احمد ابراهیمی در این دیدار با اشاره به توانمندیهای فرزندان شاهد تصریح کرد: فرزندان شهدا باید با تاسی از پدرانشان در تمام عرصه ها پیشگام بوده و بتوانند در جامعه تاثیرگذار باشند.
وی با تشریح برنامه های مختلف بنیاد در حمایت از تشکلهای ایثارگری اطهار کرد: بنیاد با تشکیل شبکه های اقشار و معنمدین معین در صدد است با بهره گیری از ایثارگران مشکلات جامعه ایثارگری را توسط خودشان حل و فصل کند.
ابراهیمی با قدردانی از حضور و مشارکت یادگاران شاهد در برنامه های مختلف اضافه کرد: بسیاری از برنامه های مرتبط با فرزندان شهدا از جمله مراسم دیدار با پدران آسمانی, همایش های مختلف علمی,فرهنگی و ورزشی, گلباران و عطرافشانی قبور مطهر شهدابا حضور و مشارکت این عزیزان اجرا می شود.
مدیرکل بنیاد یزد با اشاره به اینکه بیش از  70درصد فرزندان  شاهد دارای تحصیلات عالیه هستند, افزود: 24 درصد نخبگان شاهد و ایثارگر را فرزندان شهدا تشکیل می دهند که جای بسی افتخار است.


 
کد مطلب: 230832
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...