داخلی صفحه یزد خبر
 
دیدار مدیرکل بنیاد یزد با امام جمعه شهرستان بافق
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در سفر به شهرستان بافق با امام جمعه این شهرستان دیدار و در خصوص راه کارهای حل مسائل و مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران به بحث و تبادل نظر پرداختند.
دیدار مدیرکل بنیاد یزد با امام جمعه شهرستان بافق
 
به گزارش "ایثار یزد" مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در سفر به شهرستان بافق با امام جمعه این شهرستان دیدار و در خصوص راه کارهای حل مسائل و مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این دیدار حجت الاسلام سلیمانی، امام جمعه شهرستان بافق با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اشاره کرد و افزود: اگر ما امنیت و آسایشی داریم همه از برکت خون مطهر شهداست که با ایثار و جانفشانی در راه اعتلای میهن جهاد کردند.
امام جمعه بافق تصریح کرد: توصیه من به مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران این است که طبق فرمایش امام راحل(ره) اجازه ندهند ولی نعمتان اصلی انقلاب اسلامی در گیر و دار مسائل و مشکلات زندگی به فراموشی سپرده شوند
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هدف اصلی بنیاد می باشد, تصریح کرد: بنیاد در تمام برنامه ریزی های خود سعی کرده این هدف نهائی را مدنظر قرار دهد تا گوشه ای از دین خود به شهدا و ایثارگران را ادا کند.
احمد ابراهیمی در این دیدار با تأکید بر لزوم عمل به سفارش شهدا یعنی حفظ وحدت که رمز پیروزی است، اظهارکرد: ادای نماز اول وقت، امر به معروف و نهی از منکر، پیروی از ولایت فقیه و پایبندی به آرمان های والای اسلام و انقلاب اسلامی از جمله توصیه های شهداست.
کد مطلب: 231135