داخلی صفحه یزد خبر
 
امام جمعه یزد: خون شهدا به اسلام و انقلاب حیات بخشید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۵
نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد در دیدار با خانواده شهدا با تجلیل از عظمت کار بزرگ فرزندان انقلاب اسلامی گفت: ایثار شهدا هیچ گاه از یاد نخواهد رفت زیرا خون شهدا به اسلام و انقلاب حیات بخشید.
امام جمعه یزد: خون شهدا به اسلام و انقلاب حیات بخشید
 
به گزارش "ایثار یزد" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد سه شنبه شب 12 دی به مناسبت هشتمین سالگرد سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به استان یزد به دیدار خانواده معظم شهیدان "کاظم انتظاری" و " احمد ابویی زاده" رفت و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
آیت الله ناصری در این دیدار با بیان گوشه هایی از حماسه های بزرگ شهدا در جریان هشت سال دفاع مقدس و پیش از آن در دوران مبارزه علیه رژیم ستمشاهی گفت: ایثار شهدا هیچ گاه از یاد نخواهد رفت زیرا خون شهدا به اسلام و انقلاب حیات بخشید.
وی خاطر نشان کرد: شهدا در اوج جوانانی با شنیدن ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی قرار از کف دادند و با رستن از تمام تعلقات زندگی رهسپار نبردی نابرابر با دشمن تا بن دندان مسلح رفتند و هیچ ترسی به خود راه ندادند زیرا ایمان داشتند خداوند متعال یار و پشتیبان آنهاست.
امام جمعه یزد تصریح کرد: شهادت بالاترین نعمت خداوند است که روزی و قسمت بندگان خاص و مقربان درگاه الهی می شود و خوشا به سعادت کسانی که به این مقام عظیم نائل شدند.
ناصری شهدا را ستارگانی خواند که در شبی ظلمانی در آسمان ایران درخشیدند و با شجاعت و ایثار خود به مردم مسلمان میهن حیاتی دوباره بخشیدند.
در این دیدار والدین شهیدان "انتظاری" و "ابویی زاده" به تشریح خاطراتی از حضور مقام عظمای ولایت در  منزلشان در دی ماه سال 1386 پرداختند.
کد مطلب: 231266
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...