داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: شهدا و ایثارگران مایه اقتدارنظام مقدس جمهوری اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست شورای معاونین در شهرستان بافق گفت: شهدا و ایثارگران مایه اقتدارنظام مقدس جمهوری اسلامی هستندو اگر امروز در جهان و منطقه حرفی برای گفتن داریم از برکت خون مطهر شهداست .
مدیرکل بنیاد یزد: شهدا و ایثارگران مایه اقتدارنظام مقدس جمهوری اسلامی هستند
 
به گزارش "ایثار یزد" نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با حضور جمعی از مسئولان شهرستان بافق در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این نشست گفت: شهدا و ایثارگران مایه اقتدارنظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و اگر امروز در جهان و منطقه حرفی برای گفتن داریم از برکت خون مطهر شهداست .
احمد ابراهیمی از تمام مسئولان که در زمینه های مختلف از جمله دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران که ولی نعمتان اصلی انقلاب اسلامی هستند, بنیاد را همراهی می کنند تقدیر و تشکر کرد.
وی در خصوص اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان تصریح کرد: با توجه به کاهش امکان استخدام در دستگاه های دولتی کارآفرینی یقینا بهترین راهکار برای رفع معضل بیکاری است که به یکی از دغدغه های مهم خانواده ها تبدیل شده است و همه مسئولان باید همت کنند تا این معضل حل شود.
فرماندار بافق نیز با بیان این که بنیاد شهید مکانی مقدس است زیرا به بهترین افراد جامعه خدمت می کند, افزود: کارکنان بنیاد یقینا از افرادی برگزیده هستند که این توفیق را کسب کرده اند.
محمد زاده رحمانی تاکید کرد: در هر جایگاهی که هستیم، مسئول یکی از ادارات و نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانیم و مدیون خون شهدا هستیم چون اگر این نظام نبود قرار نبود ما و شما در جایگاه مدیریتی باشیم و به هر حال باید در برای رفع مشکلات خانواده معظم شهدا و ایثارگران تلاش کنیم.
کد مطلب: 231334
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...