داخلی صفحه سمنان خبر
 
تکریم خانواده های شهدا ، ارج نهادن به ارزش های دینی و انقلابی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۷
تکریم خانواده ی شهدا و ایثارگران ، ارج نهادن به ارزش های دینی و انقلابی است .
تکریم خانواده های شهدا ، ارج نهادن به ارزش های دینی و انقلابی است
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، سید شهاب الدین چاوشی ، استاندار سمنان به همراه مدیر کل بنیاد استان ، فرماندار و رئیس بنیاد شهرستان گرمسار صبح روز  شنبه 7 بهمن 96 با هدف نکو داشت یاد و خاطره ایثارگران و تجلیل از مقام شامخ آن بزرگواران ، با والدین شهید عسگر صبوری دیدار و گفت و گو کرد .
در این دیدار بیماری  و مشکلات درمانی پدر شهید و ضرورت برقراری حق پرستاری ایشان مطرح شد و حجت الاسلام فریدون ، مدیر کل بنیاد استان نیز آمادگی لازم را برای پیگیری و رفع این مشکل اعلام کرد . استاندار نیز طی سخنانی کوتاه اظهار داشت :
رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران بویژه امور درمانی آنان اولویت کاری ما می باشد و تلاش ما بر این است تا خدمات یاد شده را در اسرع وقت و بدون کوچکترین مشکل در اختیار آنان قرار دهیم .
وی خاطر نشان ساخت : جوانان غیور شما خانواده های انقلابی جان خود را فدای نظام و مملکت کردند و خدمات ما به شما بزرگواران حتی قطره ای از دریای ایثارگری فرزندانتان نیست و در حقیقت گرامیداشت جایگاه و منزلت شما ، ارج نهادن به ارزش های والای دینی وانقلابی است .
شهید بسیجی عسگر صبوری ، فرزند زین العابدین ، متولد سال 1335 اعزامی از سپاه و کارمند فرمانداری گرمسار در تاریخ 9 آذر 60 در منطقه عملیاتی بستان بر اثر اصابت ترکش به فیض شهادت نائل شد . 
کد مطلب: 233796