بیانیه مجمع شاهد ایران اسلامی به مناسبت سالروز یوم الله 22 بهمن
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱
حزب مجمع شاهد ایران اسلامی به مناسبت 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای را صادر کرد.
بیانیه مجمع شاهد ایران اسلامی به مناسبت سالروز یوم الله 22 بهمن
 
به گزارش «ایثار»، حزب مجمع شاهد ایران اسلامی در این بیانیه ضمن تبریک دهه مبارکه فجر به مردم شهیدپرور ایران اسلامی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تأکید کرد: نظام مردم‌سالار دینی ایران در جشن حماسه و پیروزی با پشتوانه مردمی آحاد جامعه بار دیگر همبستگی و اتحاد ملی را در کشور به نمایش خواهند گذاشت.
در این بیانیه تأکید شده است: قدرت بازدارندگی اصلی نظام جمهوری اسلامی مردم هستند که همیشه در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی با نقش‌آفرینی و جان‌فشانی از آرمان‌های آن دفاع کردند.
حزب مجمع شاهد ایران اسلامی که اعضای آن فرزندان شاهد کشور هستند متذکر شده است: امروز کشور در معرض دسیسه دشمنان داخلی و خارجی است که دیگر دشمنی‌های خود را پنهان نمی‌کند لذا دلسوزان نظام جمهوری اسلامی ایران بایستی با اتحاد و انسجام و مشارکت دهی همه آحاد جامعه برای حل معضلات و مشکلات کشور با مدیریت جهانی و انقلابی کارها را به پیش ببرند.
در ادامه این بیانیه تصریح شده است: این انقلاب اسلامی با خون هزاران شهید به ثمر رسیده است و هزاران انسان وفادار به آرمان‌های شهدا بار دیگر آمادگی ایثارگری و جان‌فشانی برای انقلاب را دارند بنابراین بایستی با الهام از آرمان شهیدان و امام شهیدان و منویات مقام معلم رهبری (مدظله‌العالی)، همه مسئولین و مردم در پیشرفت و توسعه کشور اهتمام لازم و شایسته را به عمل آورند.
حزب مجمع شاهد ایران اسلامی در پایان کلیه آحاد جامعه را برای حضور در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن‌ماه دعوت می‌نماید تا صفوف گسترده مردم وفادار به آرمان نظام جمهوری اسلامی ایران بار دیگر نقطه آغازی دوباره در جهت همت و اراده ملی به‌منظور توسعه و آبادانی ایران اسلامی باشد.
ان شاء الله
انتهای پیام/
کد مطلب: 235216