داخلی صفحه یزد خبر
 
استاندار یزد: خدمت به خانواده شهدا فرصتی برای ادای دین به ایثار بزرگ آنان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۸
استاندار یزد در مراسم تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان گفت: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران فرصتی برای ادای دین به ایثار بزرگ آنان است.
استاندار یزد: خدمت به خانواده شهدا فرصتی برای ادای دین به ایثار بزرگ آنان است
 
به گزارش «ایثار یزد» استاندار یزد روز چهارشنبه 18 بمهن به مناسبت سی و نهمین سالگرد فجر انقلاب میزبان تعدادی از جانبازان نخاعی و خانواده های شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی بود.
محمود زمانی قمی در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان استان برگزار شد، جانبازان و ایثارگران را مایه افتخار و مباهات ملت ایران دانست و اضافه کرد: خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران فرصتی برای ادای دین به ایثار بزرگ آنان است.
وی با اشاره به رشادت‌های ایثارگران گفت: شهدا و جانبازان برگ زرین تاریخ انقلاب اسلامی هستند که با ایثار و رشادت های بی نظیر خود حماسه‌ای جاوید خلق کردند.
استاندار دارالعباده با تاکید به لزوم رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران تصریح کرد: بنده به عنوان یکی از کارگزاران و خادمین ملت شریف ایران از محضر جانبازان و خانواده معظم شهدا به خاطر قصور در رسیدگی به مشکلاتشان حلالیت می طلبم و امیدوارم بتوانم در ادامه خدمت جبران این کوتاهی را بکنم.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان یزد نیز در سخنانی با اشاره به برخی مشکلات جانبازان نخاعی گزارشی از اقدامات بنیاد برای برطرف کردن آن ارائه کرد.
احمد ابراهیمی ساماندهی مرکز توانبخشی ثامن الائمه جانبازان را که دغدغه اصلی این عزیزان است را مستلزم حمایت مسئولان ارشد استان برای تکمیل این پروژه دانست.
دو تن از جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ضمن بیان خاطراتی از دوران با شکوه مبارزه علیه رژیم ستمشاهی و دفاع مقدس به بیان برخی مشکلات جانبازان نخاعی و خاص پرداختند.
 
کد مطلب: 235296