داخلی صفحه سمنان خبر
 
همه باید بدانند انقلاب با چه خون‌دلی به پیروزی رسیده است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
به مناسبت دهه مبارک فجر جلسه هفتگی اخلاق ، ویژه کارکنان بنیاد استان سمنان این هفته به ذکر خاطرات یکی از زندانیان سیاسی دوران انقلاب اختصاص یافت .
همه باید بدانند انقلاب با چه خون‌دلی به پیروزی رسیده است
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر و نکوداشت یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران جلسه اخلاق ، ویژه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران ستاد استان سمنان صبح شنبه 21 بهمن 96به ذکر خاطرات یکی از زندانیان سیاسی دوران انقلاب اختصاص یافت .
در این نشست ، ایمانی خوش‌خو ، زندانی دوران انقلاب طی بیاناتی اهداف والای معمار بزرگ انقلاب ، امام راحل و روند پیروزی نهضت را با توجه به جو شدید خفقان و استبداد سیاسی آن روزگار برشمرده و اظهار داشت :
در آن شرایط با توجه به قدرت و نفوذ نیروهای ساواک ، هیچ‌کس تصور نمی‌کرد رژیم طاغوت تا آن حد شکننده باشد . وی به اذیت و آزار حضرت امام از سوی مأموران رژیم و چندین نوبت تبعید ایشان اشاره کرد و افزود : یکی از جلوه‌های بارز امداد الهی ، ایجاد وحدت و همدلی و موج طاغوت ستیزی با اتکا به رهبری پیامبرگونه حضرت امام ( ره ) بود که باعث شد همه اقشار حتی سربازان و نیروهای ارتشی به مردم ملحق شوند و یکدل و یک‌صدا خواستار برچیده شدن بساط ظلم و ستم شوند .
وی در بخش دیگری از سخنان خود به شیوه دستگیری و نوع و کیفیت شکنجه در زندان‌های رژیم ستم‌شاهی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت :
تنها کسب رضای الهی و امید به پیروزی این مردم بود که ما را در مقابل شکنجه‌ها مقاوم می‌کرد و امروز نیز این مردم و خصوصاً نسل جوان باید بدن‌اند انقلاب اسلامی با چه خون‌دلی به پیروزی رسیده و چه جوان‌های پاکی جان گران‌مایه خود را بر سر اهداف و آرمان‌های نظام فدا کرده‌اند و به وظیفه و مسئولیت واقعی خود در قبال انقلاب آشنا باشند .
در بخش پایانی این سخنرانی ، مدیرکل بنیاد استان  به‌رسم یادبود و قدرشناسی با اهداء هدیه از شأن و جایگاه والای ایشان تجلیل و سپاسگزاری کرد . 
کد مطلب: 235675