معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد:
​ملت ایران در مقابل توطئه‌های استکبار سربلند بیرون آمدند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۰
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ظلم‌های روا داشته بر مسلمین در طول تاریخ گفت: در طی 40 سال گذشته ملت ایران همواره در معرض توطئه دشمنان بوده ولی از این توطئه ها و مشکلات سربلند بیرون آمده است.
​ملت ایران در مقابل توطئه‌های استکبار سربلند بیرون آمدند
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام‌ محمدحسن کاویانی راد روز شنبه 21 بهمن‌ماه در مراسمی که در نمازخانه ستاد مرکز به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر برگزار شد به تفسیر بخشی از سوره مبارک بقره و روایت‌هایی تاریخی از قوم بنی‌اسرائیل پرداخت.
وی با اشاره به ظلم‌های روا داشته شده بر مسلمین در طول تاریخ از صدر اسلام تا به امروز اظهار داشت: در طی  40 سال گذشته ملت ایران همواره در معرض توطئه دشمنان بوده ولی از این توطئه ها و مشکلات سربلند بیرون آمده است.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد افزود: جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی، تحریم ها و ... از جمله فتنه‌ها و توطئه های دشمنان بود که ملت ایران در طول این سال‌ها با آن روبرو بوده‌اند ولی با بصیرت آن‌ها را پشت سر گذاشتند.
حجت‌الاسلام کاویانی راد با تأکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: حضور هر یک از مردم در این راهپیمایی نشان می‌دهد که ملت ایران اسلامی راه درست را می شناسند و در مقابل همه توطئه‌های استکبار تا پای جان ایستاده‌اند.
وی افزود: انقلاب اسلامی با رهبری عالمانه رهبر معظم انقلاب از مراحل سخت عبور کرده و امیدواریم این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن برسانیم و در این مسیر شکرگزار توفیق خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران هستیم.
گفتنی است، نمایشگاهی نیز از تصاویر پیروزی انقلاب اسلامی به مناسبت دهه مبارک فجر در ستاد مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران برپا شده است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235708