بیانیه نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت روز 22 بهمن
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۹
نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی روز 22 بهمن‌ماه بیانیه‌ای صادر کردند.
به گزارش «ایثار»، متن کامل بیانیه به این شرح است:
بسمه‌تعالی
دهه فجر انقلاب اسلامی سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی در عصر حاضر بوده که توانست حکومتی الهی را در سرزمین پاک ایران تثبیت کند.
امروز در سایه حفظ وصیانت از ارزش‌ها و اصول مترقی انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت و عزت روزافزون جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف هستیم که همه این دستاوردها ارزشمند و گران‌سنگ را می‌توان نتیجه مجاهدت ملت ایران با توکل به خداوند و عنایت حضرت ولی عصر (عج) دانست. بی‌تردید ملت بزرگ ایران با وحدت و ولایت مداری خود تاکنون توانسته است قله‌های رفیع سرافرازی را طی کرده و تمامی توطئه‌های نظام استکباری را خنثی کند.
مردم ایران مبارزه با استکبار را از امامی به یادگار دارند که از هیچ‌چیز جز خدا واهمه نداشت و این یعنی مرگ استکبار و استبداد.
حرکت ما حرکت هدف‌دار، سنجیده، خستگی‌ناپذیر و سرشار از ایمان و اخلاص تا تحقق جامعه اسلامی است البته نه‌فقط در گفتار و نوشتار؛ بلکه سنگر به سنگر پیش رفتن و خود را به هدف والا رساندن است. اکنون وظیفه ما انتقال شایسته این میراث گران‌بها، ارزش‌ها و باورهایمان به نسل‌های بعدی است یعنی انتقال فرهنگ غنی ایثار و شهادت و باور حاکمیت بخشیدن به دین خدا و متلاشی ساختن قدرت‌های پوشالی.
و اکنون در آستانه سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی، نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر اعلام می‌دارند ضمن حضور پرشور در مراسم جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی به‌خصوص راهپیمایی عظیم 22 بهمن، کلیه اقشار مختلف به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را به حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت نموده و آمادگی خود را جهت خدمت در تمامی عرصه‌های مورد نیاز کشور اعلام و دست در دست آحاد ملت تحت رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) حماسه‌ای دیگر را در برابر دشمنان رقم زده و در پاسداری از آرمان‌های بزرگ امام عزیز و خون پاک و مطهر شهیدان از بذل هیچ‌چیز دریغ نخواهند ورزید و با توکل به خداوند منان، پرچم خون‌رنگ این نظام مقدس را به صاحب اصلی‌اش حضرت بقیه ا... الاعظم (عج) خواهند سپرد. ان‌شاءالله.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235731