داخلی صفحه گیلان خبر
 
حضور چشمگیر خانواده شهدا و ایثارگران گیلانی در راهپیمایی 22بهمن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷
گیل‌مردان و گیل‌زنان سرزمین سبز با لبیک به ندای رهبری و فریاد مرگ بر آمریکا در راهپیمایی 22 بهمن توطئه درهم تنیده تار عنکبوتی نظام استکبار جهانی را خنثی کردند.
 
به گزارش ایثار گیلان ، 39 سال از روزهای سرد زمستانی که با ایمان ملتی غیور و انقلابی به گرمایی همیشگی تبدیل شده، می‌گذرد و به بار نشستن خون شهدا ،امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است.
با آغاز سی‌و نهمین بهار آزادی روز یکشنبه 22 بهمن مردم گیلان هم پا و همراه با مردم سراسر کشور در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و بیعت خود با آرمان‌های ماندگار امام راحل و مقام معظم رهبری را تجدید کردند.
مدیرکل و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراه خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان سرافراز نیز دوشادوش سایر مردم در این راهپیمایی باشکوه حضور داشتند.
مانند همیشه مردم گیلان زودتر از ساعت اعلام شده خود را به مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن رساندند تا خلق حماسه‌ای باشکوه را رقم بزنند.
 پیر، جوان، زن، مرد، نوجوان، مسئولان و... همه امروز آمدند و روز همدلی را ایجاد کردند. شکوه همبستگی و یکپارچگی مردم گیلان با عزم آهنین تا پیروزی نهایی انقلاب اسلامی و سپردن پرچم این نهضت بزرگ به دست صاحب اصلی آن حضرت مهدی (عج) برگ زرینی دیگر را در تاریخ این سرزمین به ثبت رساندند.
راهپیمایان در مسیرهای تعیین شده با شعارهای انقلابی و ضد استکباری فریاد خروشان خود را بر سر دشمنان انقلاب و اسلام فرود آوردند.
در شهر رشت نیز مسیرهای پنج گانه به میدان اصلی شهدای ذهاب این شهر مملو از جمعیتی بود که با لبیک به ندای رهبری عزم خود را جزم و مشت‌ها را علیه استکبار گره کرده‌اند.
پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در حاشیه این حماسه بزرگ اظهار داشت: حضور جوانان در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی باعث یاس و نا امیدی دشمنان شده و پیشرفت و سربلندی ایران اسلامی را به ارمغان خواهد آورد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان افزود: با گذشت بیش از سی و نه سال از پیروزی انقلاب اسلامی همواره دشمنان قسم خورده ایران زمین در تلاش هستند که با بهره گیری از تکنیک ها تبلیغاتی باکمک تکنولوژیهای روز، مردمی بودن انقلاب اسلامی را ضعیف نشان دهند.
پاکاری خاطرنشان کرد: حضور همیشگی آحاد مردم در صحنه های سیاسی و اجتماعی مهر باطل بر دسیسه های آنها زده است بنابراین حضور در راهپیمایی 22بهمن فرصتی غنی و گرانبهاء برای تحقق این مهم است.
وی در پایان گفت:حضور یکپارچه و غیرتمندانه مردم رشید و فهیم و همیشه در صحنه در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن، مشت محكمي بر دهان ياوه گويان خواهد زد.
 "انتهای پیام"

کد مطلب: 235827