معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد:
انقلاب اسلامی وارد مرحله شکوفایی شده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: انقلاب اسلامی در 40 سالگی خود به پختگی کامل رسیده و وارد مرحله شکوفایی شده است.
انقلاب اسلامی وارد مرحله شکوفایی شده است
 
به گزارش «ایثار» حجت‌الاسلام محمد حسن کاویانی راد در نشست با کارکنان معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران برای هر یک از ما و قطعاً نسل‌های آتی عامل افتخار و سربلندی است گفت: روند رو به توسعه و شکوفایی کشور پس از انقلاب اسلامی موجب افتخار است.
وی با اشاره به اینکه صاحبان اصلی انقلاب، امام خمینی (ره)، شهدا و ایثارگران هستند تصریح کرد: این عزیزان برای به ثمر رسیدن این انقلاب هزینه‌های بسیاری کردند و نعمت و برکت بزرگی را برای نظام جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک موجود زنده است، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران مانند یک موجود زنده رشد و نمو دارد و رسیدن به 40 سالگی همانند یک قله مفهوم خاصی دارد و انقلاب اسلامی ایران وارد مرحله شکوفایی خود می‌شود.
حجت‌الاسلام کاویانی راد با اشاره به تجربیات و دست آوردهای دوران پس از انقلاب اسلامی تاکنون گفت: اکنون در مقطعی قرار گرفته‌ایم که انتظارات از انقلاب مانند جوانی خام نیست و رسیدن به 40 سالگی نیازمند آسیب زدایی و کاهش آسیب‌ها است و بنابراین همگان باید ارزیابی کنند که تا چه اندازه برای مسئولیت سنگینی که به عهده‌شان گذاشته‌شده پختگی و کفایت لازم را دارند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235974
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...