برافراشته شدن پرچم ایران توسط جانبازن نشان دهنده همت والای ایشان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد آذربایجان‌شرقی گفت: برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در میدان‌های ورزشی توسط جانبازان ورزشکار، نشان از همت والای این عزیزان است.
برافراشته شدن پرچم ایران توسط جانبازن نشان دهنده همت والای ایشان است
 
به گزارش «ایثار»، جابر ابوالفتح زاده در افتتاحیه جشنواره مسابقات فرهنگی و ورزشی «فجر فاطمی» با تأکید بر استمرار مسابقات و فعالیت‌های ورزشی در میان جانبازان و افتخارآفرینان 8 سال دفاع مقدس گفت: جانبازان عزیز شجاعانه در دوران هشت سال دفاع مقدس افتخارآفرینی کردند و قهرمانان واقعی این ملت هستند.
معاون فرهنگی بنیاد آذربایجان‌شرقی افزود: حضور جانبازان در تمامی عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی نشان از ذهن بیدار و آگاه ایثارگران دارد و ورزش باعث تقویت روحیه و خودباوری در بین این عزیزان می شود.
وی در ادامه افزود: برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در میدان‌های ورزشی توسط جانبازان ورزشکار، نشان از همت والای این عزیزان است.
یادآوری می‌شود: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد قیام 29 بهمن مردم تبریز مسابقات فرهنگی، ورزشی جانبازان و معلولین استان با عنوان جشنواره «فجر فاطمی» با حضور 22 جانباز، آزاده و معلول از امروز 23 تا 27 بهمن‌ماه 1396 در سالن صدرای بنیاد آغاز شد.
این مسابقات در 5 رشته تنیس روی میز، شنا، دارت، شطرنج، تیراندازی و در رده سنی بالای 40 سال و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، هیئت ورزشی‌های جانبازان و معلولین، موسسه پیام آزادگان و با نظارت تربیت‌بدنی بنیاد استان انجام می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235976
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...