کارکنان منتخب طرح تکریم ارباب رجوع در بنیاد خراسان رضوی تقدیر شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
مراسم تقدیر از کارکنان منتخب طرح تکریم ارباب رجوع بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های خراسان رضوی برگزار شد.
کارکنان منتخب طرح تکریم ارباب رجوع در بنیاد خراسان رضوی تقدیر شدند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در مراسم تقدیر از کارکنان منتخب طرح تکریم ارباب رجوع بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های خراسان رضوی که صبح 23 بهمن ماه در سالن شهید هاشمی نژاد این نهاد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از حضور با شکوه آحاد مردم به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران در راهیمایی 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه دشمن را نباید دست کم گرفت، تصریح کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم توطئه های دشمنان را خنثی کرد و راهپیمایی 22 بهمن نشان داد مردم پای آرمان های شهدا و امام راحل ایستاده اند و مطیع امر رهبر فرزانه انقلاب هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در خصوص تکریم جامعه ایثارگران افزود: احترام گذاشتن به خانواده های شهدا و ایثارگران باید در عمل و رفتار دیده شود. روی خوش نشان دادن، سخن گفتن با محبت و بلند شدن به احترام ایثارگران نمونه کوچک از تکریم به جامعه ایثارگران است.
وی در همین راستا گفت: رفع مشکلات جامعه ایثارگران باید در اسرع وقت انجام شود، اگر مشکل ایثارگر قابل حل است سریع پیگیری شود و اگر در بنیاد قابل حل نیست برای رفع آن با ادارات دیگر رایزنی کنید، و اگر خواسته ایثارگر مطابق با قوانین نیست با خوش خلاقی دلایل را برایش توضیح دهید اما به گونه ای باشد که ایثارگر احساس کند شما مشکل آن را درک کرده اید و در این شکل ارتباط، ایثارگر احساس رضایت می کند.
حجت الاسلام معصومی با بیان اینکه بنیاد، محرم اسرار جامعه ایثارگران است، افزود: اگر ایثارگر در اداره مشکلش را با شما در میان می گذارد به معنای این است که بنیاد را محرم اسرار خویش قرار داده و نباید از ناراحتی های جامعه ایثارگران دلخور شوید.
وی ادامه داد: معلمی و کار در بنیاد شغل نیست، معلمی هنر و کار در بنیاد یک ارزش است، کارکنان بنیاد اگر در مقابل فریاد های ایثارگران توانستند با ملایمت و احترام صحبت کنند، آن موقع توانستند یک کار ارزشی انجام دهند؛ خدمت کردن به خانواد های شهدا و ایثارگران هم در این دنیا و هم در اخرت اجر و پاداش دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در این مراسم از 29 نفر از منتخبین طرح تکریم ارباب رجوع که نفرات اول تا سوم این طرح ریحانه معصومی از بنیاد تربت حیدریه، مهری میرزاپور از منطقه دو مشهد و حمیدرضا نوریان از گناباد بودند با اهدای لوح یادبود تجلیل کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235977