تقویت فعالیت‌های فرهنگی عامل پیشگیری از بعضی آسیب‌هاست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷
رییس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پیشگیری بعضی آسیب‌ها در جامعه و قشر ایثارگر نیازمند تقویت فعالیت‌های فرهنگی ماندگار است.
تقویت فعالیت‌های فرهنگی عامل پیشگیری از بعضی آسیب‌هاست
 
به گزارش «ایثار»، سجاد قاسمی و هیئت همراه در راستای حضور دوره‌ای جهت بررسی مسائل و مشکلات استان‌ها با سفر به استان ایلام ضمن دیدار با مسئولین امنیتی استان در جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام شرکت کرد.
قاسمی در جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام ضمن قدردانی از زحمات پرسنل بنیاد این استان، اهم موضوعات بنیاد استان ایلام را از نگاه نظارتی برشمرد و گفت: کار فرهنگی و گفتمان سازی با کار تبلیغاتی تفاوت‌های زیادی دارد. کار فرهنگی باید ریشه‌ای باشد، اما تبلیغات اثر موقت دارد. پیشگیری بعضی آسیب‌ها در جامعه و قشر ایثارگر نیز نیازمند تقویت فعالیت‌های فرهنگی ماندگار است.
وی راهپیمایی اربعین را فرصت طلایی گفتمان سازی جهت فعالیت فرهنگی در این استان دانست و گفت: این فرصت در هیچ جای کشور وجود ندارد و می‌تواند زمینه مناسب برای یک سال فعالیت فرهنگی را در استان ایجاد کند.
رییس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران به حساسیت‌های جامعه هدف برای رعایت عدالت در ارائه خدمات اشاره کرد و گفت: برای رعایت عدالت توزیعی باید فضای قومیتی استان را در نظر گرفت و نسبت به قضاوت‌های جامعه هدف در توزیع خدمات، اشتغال، جذب و حتی ارتقاء پرسنل با حساسیتی مضاعف فعالیت کرد.
سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام نیز در این جلسه حضور همکاران نظارتی از مرکز در استان‌ها را دارای اثرات مثبتی دانست و همچنین به تشریح ویژگی‌های خاص استان ایلام در دوران انقلاب اسلامی و مقاومت مردمی در دوران دفاع مقدس پرداخت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 236041