​فعالیت 650 ایثارگر در رشته های مختلف ورزشی در استان قم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: 650 ایثارگر استان به صورت مستمر در رشته های مختلف ورزشی و از اعضای تیم های ورزشی در استان حضور دارند.
به گزارش «ایثار»، سردار سید جواد هاشمی با بیان اینکه 650 ایثارگر استان به صورت مستمر در رشته های مختلف ورزشی و از اعضای تیم های ورزشی در استان هستند، گفت: جانبازان فعال ترین گروه های ایثارگری هستند که در تیم های مختلف در طول سال فعالیت می کنند و صاحب مقام های ملی و بین المللی شده اند.
وی ادامه داد: فعال ترین رشته های ورزشی فوتسال جانبازان،‌ بسکتبال با ویلچر جانبازان، والیبال نشسته،‌ کوهنوردی،‌ دارت،‌ تنیس روی میز، ‌تیرو کمان و شنا هستند.
مدیرکل بنیاد استان قم عنوان کرد: ورزشهای همگانی نیز از دیگر حوزه های مدنظر است که با هدف ایجاد نشاط روحی و سلامت جسمی خانواده های معظم شاهد و ایثارگر به مناسبت های مختلف در رشته های کوهپیمایی،‌ دشت پیمایی و پیاده روی صورت می گیرد که حدود سه هزار نفر در طول سال از این برنامه ها استقبال می کنند.  
وی افزود: بیش از 70 درصد مسابقات و تمرینات ورزشی در سالن ایثار توانبخشی استان انجام می شود و بخشی از این مسابقات و برنامه ها نیز به صورت مشارکتی با استانداری،‌ اداره کل ورزش و جوانان،‌ هیات جانبازان و معلولین و ‌بهزیستی انجام می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 236114
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...