برگزاری یادواره‌ها، پاسداشت رشادت‌های شهدا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
مدیرکل بنیاد مرکزی تصریح کرد: شهدا مایه سربلندی، افتخار و عزت ایران هستند و برگزاری یادواره‌ها و گرامیداشت یاد و خاطره این غیور مردان، پاسداشت بخشی از رشادت‌های آنان است.
به گزارش «ایثار»، محمد صادق دوخائی در یادواره شهدای دانشجوی اراک بیان کرد: شهیدان به دلیل خدمتی که به مردم کردند و همت بلندی که از خود نشان دادند شایسته سپاسگزاری هستند.
وی با اشاره به اینکه آزادی، استقلال، عزت، امنیت، ناموس و مکتب ما مدیون شهدا است، تصریح کرد: هر چه داریم به برکت خون شهیدان است.
دوخائی با بیان اینکه فرهنگ پر بار شهادت فرهنگی است که برای بسیاری از افراد دیر شناخته می شود، افزود: علت این موضوع آن است که فرهنگ شهادت در درون خود ویژگی هایی دارد که انسان هایی که سمت و سوی مادی گرایی دارند کمتر می توانند با این ویژگی ها هم سو شوند. 
وی تصریح کرد: شهدا مایه سربلندی، افتخار و عزت ایران هستند و برگزاری یادواره‌ها و گرامیداشت یاد و خاطره این غیور مردان، پاسداشت بخشی از رشادت‌های آنان است.
گفتنی است یادواره شهدای دانشجو به همت بنیاد اراک در تالار فردوسی دانشگاه آزاد اسلامی اراک صبح امروز سه شنبه 24 بهمن ماه 96 برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 236118
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...