خدمت به ایثارگران باید با حفظ شان و منزلت همراه باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴
مدیرکل بنیاد مازندران اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا و ايثارگران عزت و احترام دارند، لذا خدمت به اين عزيزان و گره گشايی از مشكلات آنان بايد با حفظ شأن و منزلت همراه باشد.
خدمت به ایثارگران باید با حفظ شان و منزلت همراه باشد
 
به گزارش «ايثار»، به منظور تسريع در روند ارائه خدمات رسانی مطلوب به جامعه ايثارگری استان و پاسخگويی به مسائل ايثارگران، ملاقات عمومی روز سه شنبه بيست و چهارم بهمن ماه با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در بنياد ستاد استان برگزار شد.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پس از ملاقات عمومی در سخنانی خطاب به کارکنان بنیاد گفت: هدف از خدمت به ايثارگران، حل مشكل آنها باشد و باید به درخواست های اساسی جامعه ايثارگری پاسخ قانع كننده و درست داده شود.
رضايی اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا و ايثارگران عزت و احترام دارند، لذا خدمت به اين عزيزان و گره گشايی از مشكلات آنان بايد با حفظ شأن و منزلت همراه باشد.
مديركل بنياد مازندران تصريح كرد: هر میزان به ايثارگران عزيز خدمت كنيم در مقابل عظمت، فداكاری، متانت و شكيبايی آنان ناچيز است. 
رضايی با بيان اينكه هدف اصلی بنياد رضايت مندی ايثارگران است، عنوان كرد: خانواده های شهدا و ايثارگران زمانی كه به بنياد مراجعه می كنند بايد به موقع و به هنگام از خدمات بهره مند شوند و عملكرد مثبت ما رضايت خاطر آنان را فراهم کند.
مديركل بنياد مازندران افزود: بايد در مقابل ايثارگران صبور باشيم و با صبر و حوصله، دغدغه ها و درخواست های آنان را پيگيری و رسيدگی کنیم.
گفتنی است بيش از 120 تن از خانواده های معظم شاهد و ايثارگر استان مازندران در ملاقات عمومی شركت داشتند.
بر اساس برنامه ريزی صورت گرفته، ملاقات عمومی ايثارگران استان سه شنبه هر هفته در محل اداره كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران برگزار می شود.
انتهای پيام/
کد مطلب: 236121
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...