جانبازان سند زنده انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۷
نماینده ولی فقیه در اردبیل گفت: جانبازان عزیز سند زنده انقلاب هستند و عزت کشور مدیون این بزرگواران است.
جانبازان سند زنده انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با همراهی مدیرکل بنیاد و فرمانده سپاه استان در دیدار از «سید مهدی حسینی نیاری» جانباز گرانقدر 70 درصد با تجلیل و دلجویی از این ایثارگر عزیز و خانواده گرامی وی گفت: ما برای حفظ انقلاب اسلامی خود بهای سنگینی پرداخت کرده ایم و در برابر آن، مسئولیت خطیری داریم.
وی افزود: جانبازان عزیز سند زنده انقلاب هستند و عزت کشور مدیون این بزرگواران است. هشت سال دفاع مقدس در واقع جنگ حهانی در مقیاس کوچک علیه ما بود که ایثارگری های رزمندگان، ما را در مقابل هجمه گسترده دشمنان حفظ و آنها را وادار به قبول شکست کرد.
آیت اله عاملی و همراهان سپس به مناسبت چهلمین روز درگذشت کهنسالترین جانباز بسیجی استان اردبیل شادروان «دده کیشی قلیزاده» در روستای پیرنق از توابع شهرستان نیر حضور یافته و از خانواده و بستگان وی دیدار کردند.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در این دیدار با بیان اینکه مرحوم دده کیشی قلیزاده از مبارزان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی علیه طاغوت و خوانین محلی بود، اظهار داشت: او رزمنده ای است که از نخستین روزهای شروع جنگ تحمیلی در سن 65 سالگی بیش از 86 ماه در جبهه های نبرد حق علیه باطل و 15 عملیات پیروزمند حضور داشته است. 
وی اظهار داشت: در 200 سال اخیر از بی تدبری و نداشتن شجاعت، شاهان حاکم بر ایران نتوانستند تمامیت ارضی کشور را حفظ کنند و در دوران سلطنت شاهان قاجار و پهلوی بحرین و نقاطی از سیستان و بلوچستان و بخش هایی از شرق کشور و در شمال غربی بخش های وسیعی از آذربایجان و آرارات از دست رفت، بطوری که 60 درصد از وسعت سرزمین ایران در دوران صفویه را از پیکر یکپارچه ایران جدا شد.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل تصریح کرد: فلسفه انقلاب اسلامی این بود که رهبری صالح در حکومت قرار گیرد. هشت سال دفاع مقدس نشان داد اگر رهبری صالح همچون حضرت امام خمینی (ره) رهبریت مردم را بر عهده داشته باشد، ملت ایران کارهای بزرگ انجام می دهد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 236139
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...