داخلی صفحه گیلان خبر
 
فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان:
شهدا هویت و تاریخ انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۱
فرمانده لشگر عملیاتی 16 قدس گیلان امنیت پایدار کشور را مرهون ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های شهدا دانست و گفت: شهدا هویت و تاریخ انقلاب اسلامی هستند و به همین علت ما به آن‌ها افتخار می‌کنیم.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدعلی حق‌بین شامگاه پنج‌شنبه 19 بهمن در مراسم یادواره 30 شهید والامقام دهستان بی‌بالان بخش کلاچای، هنر انقلاب را مربوط به امام و یاران او دانست که آن را به زیبایی رقم زدند اظهار کرد:امروز هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید من به‌تنهایی برای نظام افتخار کسب کرده‌ام همه دست‌به‌دست هم داده‌ایم تا این زنجیره را تکمیل کنیم.
وی افزود: این زنجیره زمانی تکمیل می‌شود که در برابر پیچ خطرناک، مردم در کنار مسئولان و رهبر باشند که در این صورت رسیدن به هدف دست‌یافتنی است.
فرمانده لشگر عملیاتی 16 قدس گیلان با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران از بسیاری از سدها و موانع دشمن به‌خوبی عبور کرده است تصریح کرد:اعتقاد راسخ دارم این نظام در موضوعات و مباحث مختلف موفقیت‌های خوبی داشته اما در برخی از موضوعات به‌ویژه در حوزه فرهنگی با اشکالات فراوانی روبرو هستیم.
حق‌بین،  برخی از این آسیب‌ها را متوجه کشور دانست و افزود: معتقدم در عرصه فرهنگی کمی خودمان میدان را برای دشمنان بازکرده‌ایم اما حملات و فشار دشمن هم زیاد است.
به گفته وی فشار دشمن در حوزه فرهنگی علیه نظام رو به افزایش است و تا زمانی که نتوانیم فرهنگ خود را اصلاح کنیم دستیابی به اقتصاد سالم و پویا امکان‌پذیر نیست.
وی گفت: باید تلاش کنیم از کارزار دشمن که علیه نظام ما عملیاتی کرده عبور کنیم اما اگر در جا بزنیم کارمان سخت خواهد بود.
فرمانده لشگر عملیاتی 16 قدس گیلان با بیان اینکه نباید اجازه دهیم دشمن ابزارها و طرح‌های تفرقه‌افکنانه خود را از بین ما گلچین کند افزود: نباید اجازه دهیم صحنه‌هایی همانند منافقین و جریان فتنه در کشور رخ دهد باید در این زمینه هوشیار باشیم.
وی بر لزوم پرهیز از ایجاد فاصله میان مردم و مسئولان تأکید کرد و گفت: باید در داخل کشور طوری انسجام ایجاد کنیم تا در مقابل دولت‌های مستکبر جهان باقدرت بایستیم چراکه امروز ملت‌ها با ما هستند.
حق‌بین با بیان اینکه باید قطار قدرت نظام را روی ریل قرار دهیم گفت: ریل مردم هستند و مسئولان باید همت کنند.
فرمانده لشگر عملیاتی 16 قدس گیلان امنیت پایدار کشور را مرهون ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های شهدا دانست و افزود: شهدا هویت و تاریخ انقلاب اسلامی هستند و به همین علت ما به آن‌ها افتخار می‌کنیم.
وی تصریح کرد: شهدا برای دفاع از حریم دین و اسلام از جان خود گذشتند تا این ارزش‌ها و آرمان‌ها پایدار باقی بماند و ما هم موظفیم ادامه‌دهنده راه آنان باشیم.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 236771
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...