سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی مرهون خون شهدا است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱
مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان با تاکید بر اینکه سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی مرهون خون شهدا است، گفت: ملت ایران اگر در برابر زیاده خواهی استکبار مقاومت کردند و در برابر هر توطئه ای سربلند بیرون آمدند با اتکا به خون شهدا است.
سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی مرهون خون شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و به منظور ادای احترام به مقام والای شهيدان گرانقدر، مراسم عطرافشانی و گلباران مزار شهدای بندرعباس برگزار شد.
محمد رضا پاکدامن در این مراسم گفت: بنیاد شهید انقلاب اسلامی با فرمان امام خمینی (ره) در تاریخ 22 اسفند ماه 1358 با هدف ارتقای امور فرهنگی، معیشتی و اجتماعی خانواده های معظم شهدا تاسیس و آغاز به فعالیت کرد.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان هرمزگان در ادامه با اشاره به جایگاه و منزلت شهدا در اسلام، اظهار داشت: قطعاً عزیزانی که در راه دفاع از دین و ناموس خود در برابر دشمن متجاوز بپا خواستند با خدا معامله کردند و اجر و پاداش خود را از خداوند متعال خواهند گرفت.
وی افزود: آنچه امروز به عنوان امنیت و آسایش و رفاه از آن بهره مند هستیم، مرهون مجاهدت و جانفشانی عزیزان شاهد و ایثارگر است که با تقدیم جان خود این هدیه بزرگ را به ما ارزانی داشتند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با تاکید بر اینکه سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی مرهون خون شهدا است، خاطرنشان کرد: ملت ایران اگر در برابر زیاده خواهی استکبار مقاومت کردند و در برابر هر توطئه ای سربلند بیرون آمدند با اتکا به خون همین شهدا است که سرمایه ای غنی برای رشد و تعالی ایران اسلامی محسوب می شوند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 240168
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...