جانبازان گنجینه های فرهنگ ایثار در جامعه هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۹
مدیرکل بنیاد البرز گفت: جانبازان گنجینه های فرهنگ ایثار در جامعه هستند. ترویج فرهنگ ایثار در بین نسل جوان و انتقال این مهم به نسل آینده از جمله مواردی است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه ای داشت.
جانبازان گنجینه های فرهنگ ایثار در جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام و المسلمین آیت الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهر کرج، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از خادمان شهدا و ایثارگران سه شنبه 22 اسفند ماه در راستای ارج نهادن به مقام شامخ خانواده های شهدا و ایثارگران و به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا به دیدار پدر و مادر گرامی شهید والامقام «مهدی رضایی» و جانباز سرافراز 50 درصد «ماشاالله رهگذر» رفتند.
طاهرنژاد در این دیدارها با بیان اینکه هر چه قدر تلاش کنیم نمی توانیم قطره ای از ایثارگری های جانبازان را جبران کنیم، گفت: جانبازان گنجینه های فرهنگ ایثار در جامعه هستند. ترویج فرهنگ ایثار در بین نسل جوان و انتقال این مهم به نسل آینده از جمله مواردی است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه ای داشت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تاکید بر اینکه مرور خاطرات جانبازان نقش موثری در ترویج فرهنگ ایثار در بین جوانان دارد، خاطرنشان ساخت: نباید اجازه دهیم ایثارگری های جانبازان و همسران فداکار آنان از یاد بروند. مردم علی الخصوص جوانان باید بدانند جانبازان چه کسانی بودند و چگونه از تمام هستی خود گذشتند تا ما امروز در آسایش باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 240225
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...