فرزندان شهدا، پاسداران فرهنگ ایثار و شهادت هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
مدیرکل بنیاد گیلان شهدا را سرمایه های معنوی همیشه ماندگار جامعه خواند و اظهار کرد: امروز فرزندان شاهد، پاسداران فرهنگ ایثار و شهادت هستند.
فرزندان شهدا، پاسداران فرهنگ ایثار و شهادت هستند
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در آیین تجلیل از فرزندان شهید شاغل در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان که به مناسبت 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا در مجتمع فرهنگی ایثار رشت برگزار شد، شهدا را سرمایه های معنوی همیشه ماندگار جامعه خواند و اظهار کرد: امروز فرزندان شاهد، پاسداران فرهنگ ایثار و شهادت هستند.
وی افزود: شهدا قهرمانان ملی و الگوی تمام و کمال ایثار، فداکاری و از خود گذشتگی هستند لذا انتظار داریم سیره اخلاقی و عملی شهدا در فرزندان شاهد متجلی باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه خداوند شهادت را نصیب بندگان شایسته خود می کند، گفت: شهدا کار بزرگی انجام دادند و براساس احساس تکلیف نسبت به اسلام، انقلاب، نظام و کشور پابه عرصه های نبرد گذاشتند.
وی 48 درصد کارکنان مجموعه بنیاد شهید را از خانواده های شاهد و ایثارگر دانست و عنوان کرد: خانواده های شهدا و ایثارگران، جامعه هدف این ارگان هستند و لذا باید تلاش کنیم رضایتمندی این قشر را در ارائه خدمات افزایش دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 240230
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...