ترویج سیره شهدا وظیفه بزرگ ما نسبت به شهدا است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: وظیفه بزرگ و سنگین‌ ما نسبت به شهدا ترویج سیره و منش آنها و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
ترویج سیره شهدا وظیفه بزرگ ما نسبت به شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به مناسبت روز شهید شب گذشته 22 اسفند‌ماه با خانواده سه شهید «حبیب‌الله، عباس و غلامرضا شعبانی» دیدار کرد.
حجت الاسلام معصومی در این دیدار ضمن تبریک روز شهید و فرا رسیدن سال نو طی سخنانی گفت: در پیشگاه خداوند شهدا جایگاه ویژه‌ای دارند، به طوری که باید به جایگاه آنان نزد خداوند متعال غبطه خورد که چرا چنین جایگاه والایی نصیب ما نشده است.
وی ادامه داد: تکریم شهدا وظیفه کوچکی است که ما در قبال آن انجام می‌دهیم و وظیفه بزرگتر و سنگین‌تر ما نسبت به شهدا ترویج سیره و منش آنها و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
در این دیدار محسن نصرپور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی و حجت‌الاسلام موسوی‌پور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه نیز حضور داشتند.
گفتنی است شهیدان حبیب الله، عباس و غلامرضا شعبانی در 10 شهریور 1345، هشتم تیرماه 1342 و 25 تیر 1348 چشم به جهان گشودند و در 18 دی 1363 منطقه مهران، ششم اسفند 1362 جزیره مجنون و 27 شهریور 1365 دزفول شهد شیرین شهادت نوشیدند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 240239
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...