خانواده های شهدا بهترین الگوی ایثار هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
استاندار قزوین گفت: خانواده‌های شهدا بهترین الگوی ایثار هستند و باید در این راستا فرهنگ‌سازی کنیم تا قشرهای مختلف مردم از سیره‌ آنها الگوبرداری کنند.
خانواده های شهدا بهترین الگوی ایثار هستند
 
به گزارش «ایثار»، به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا، عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین به همراه غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با خانواده‌ شهیدان «فضایل باقری» و «احمد ملازینل» دیدار کردند.
استاندار قزوین در این دیدارها گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران فرزندان خود را فدای انقلاب کردند تا امروز در آرامش و آسایش باشیم.
وی با بیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران بی‌ادعا و بی‌توقع هستند و از کسی انتظاری ندارند، گفت: وظیفه‌ خود می‌دانیم خدمت شما عزیزان برسیم و بیان کنیم که هر چه داریم از صبر و استقامت شما است.
زاهدی افزود: خانواده‌های شهدا بهترین الگوی ایثار هستند و باید در این راستا فرهنگ‌سازی کنیم تا قشرهای مختلف مردم از سیره‌ آنها الگوبرداری کنند.
وی با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دستور کار ما قرار دارد، افزود: در این دیدارها از روحیه‌ ایثارگری شما عزیزان درس می‌گیریم و آن را سرلوحه‌ امور خود قرار می‌دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 240248
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...