داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:
خانواده های شهدا مایه افتخار همه ملت ایران هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۸
عبدالله پاکاری در دیدار نوروزی با مادران بزرگوار شهیدان «محمود و مهدی نهی قناد» و «فرهاد محمدی صابر»، اظهار کرد:خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با نثار خون عزیزان خود در راه دفاع از کشور و نظام اسلامی کار بسیار بزرگی انجام دادند و مایه افتخار همه ملت ایران هستند.
 
به گزارش ایثار گیلان،وی با بیان اینکه همه ما در برابر عظمت خانواده شهدا احساس کوچکی می کنیم،افزود:دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران یک وظیفه و حداقل کاری است که باید همه مسئولان انجام دهند.باید بتوانیم در مسیر خدمت به مردم، ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.
این مقام مسئول، شهدا را موهبت الهی برای کشور ما دانست و گفت:ثبات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری و شهادت‌طلبی کسانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود ایثار کرده و به درجه رفیع شهادت نایل آمده‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، با اشاره به اینکه خانواده های شهدا برای جامعه اسوه و نمونه هستند، تصریح کرد: نقش خانواده های شهدا در بیان ویژگی‌های اخلاقی و انتقال سبک زندگی این عزیزان به نسل‌های آینده بسیار حائز اهمیت است.
پاکاری، آرامش حاكم بر جامعه را مديون قطره قطره‌‌های خون شهدا دانست و عنوان کرد: خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران میراثی ارزشمند برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود. همچنین تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان، رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان را برای مسئولان یادآوری می کند.
وی با بیان اینکه خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند،خاطرنشان کرد: شهدا اسطوره های استقامت، وفاداری، صبر، شجاعت، دلاوری و ولایتمداری هستند و لذا دیدار با خانواده های شهدا افتخار بزرگی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان همچنین با جانباز و آزاده سرافراز «محمدرضا عبدالله پور» دیدار و گفتگو کرد.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 241058
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...