پدران شهدا بارزترین نمونه های صبر و استقامت هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۲
مدیرکل بنیاد قزوین با بیان اینکه پدران شهدا بارزترین نمونه‌های صبر و استقامت هستند، گفت: پدران شهدا با گذشت و ترجیح دیگران به خود، فرهنگ ایثار را ترجمه کردند.
پدران شهدا بارزترین نمونه های صبر و استقامت هستند
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با سالروز بعثت رسول اکرم(ص)، مراسم تجلیل از پدران شهدای شهرستان آبیک برگزار شد.
غلامرضا حقایق‌پور در این مراسم با بیان اینکه پدران شهدا بارزترین نمونه‌های صبر و استقامت هستند، گفت: باعث افتخار من است در جمع کسانی حضور دارم که در دوران دفاع مقدس برای دفاع از کشور و انقلاب از فرزندان‌شان گذشتند. پدران شهدا با گذشت و ترجیح دیگران به خود، فرهنگ ایثار را ترجمه کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در کشور، گفت: دشمنان پس از آنکه با استفاده از روش‌های مختلف نتوانستند خللی در نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آورند رو به جنگ اقتصادی آورده‌اند که برای عبور از این جنگ، به همفکری و حمایت پدران شهدا نیازمندیم.
وی با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری، افزود: شعار امسال نیز همانند سال‌های گذشته راه حلی برای رفع مشکلات اقتصادی کشور است که خطاب به مسئولین و همه‌ مردم ایران است و امیدواریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر نیز در اشاعه‌ فرهنگ حمایت از کالای ایرانی کوشا باشند.
گفتنی است در این مراسم وحدت مهدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک حضور داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242355
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...