بررسی اجرای مرحله دوم سامانه یکپارچه رصد تحصیلی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶
نشست هماهنگی و تبادل نظر مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد و اجرای مرحله دوم سامانه سیرت (سامانه یکپارچه رصد تحصیلی) مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی اجرای مرحله دوم سامانه یکپارچه رصد تحصیلی
 
به گزارش «ایثار»، این نشست با حضور محمد علی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد، محمد حسین امید رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی و مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جامع علمی کاربردی و رییس اداره تسهیلات رفاهی و آموزشی اداره کل آموزش بنیاد برگزار شد.
مدیرکل آموزش بنیاد در این نشست اظهار داشت: تعامل بنیاد و دانشگاه در زمینه دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در مراکز دانشگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی با محوریت پایش فرآیند اجرایی سامانه یکپارچه رصد تحصیلی (سیرت) انجام می‌شود.
وی در ادامه افزود: اهتمام و همدلی رییس و مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی در پیشبرد و اجرای قطعی و مؤثر این فرآیند از نقاط عطف این همکاری است و سطح تعامل دانشگاه با بنیاد در زمینه رسیدگی و توجه به دانشجویان شاهد و ایثارگر بسیار خوب و مطلوب است.
فقیه همچنین از همکاری روسای تمامی مراکز آموزشی واحدهای علمی کاربردی تشکر و قدردانی کرد.
در حاشیه این دیدار نشست مشترکی با حضور رییس اداره تسهیلات رفاهی و آموزشی اداره کل آموزش بنیاد با مدیرکل برنامه‌ریزی و بودجه، کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و کارشناسان شاهد و ایثارگر این دانشگاه برگزار شد و موضوع تبادل اطلاعات فی مابین بررسی شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242389
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...