راه شهدا، راه حل مشکلات کشور است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۴
مدیرکل بنیاد البرز با تأکید بر اینکه امروز فقط با ادامه راه شهدا می‌توانیم مشکلات کشور را مرتفع سازیم، خاطرنشان ساخت: راه شهدا به معنی از خود گذشتگی است.
راه شهدا، راه حل مشکلات کشور است
 
به گزارش «ایثار»، مراسم پدران آسمانی عصر یکشنبه 26 فروردین‌ماه با حضور مسئولین، یادگاران ارزشمند شهدا و امت شهیدپرور استان البرز در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد.
ابراهیم طاهرنژاد در این مراسم با بیان اینکه پدر تمام شهدا و فرزندانشان، امام علی علیه‌السلام است، گفت: آسمانی شدن شهدا به معنای این است که زمین لیاقت شهدا را نداشت و در معنای دیگر می‌توان گفت، آسمان نیز در برابر ارواح نورانی شهدا کوچک و ناچیز است.
وی افزود: آسمانی شدن به‌ راحتی به دست نمی‌آید، برای آسمانی شدن باید ضمن ادامه راه شهدا، زمین را کنار گذاشته و از بهترین هستی خود بگذریم.
مدیرکل بنیاد البرز در ادامه با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با گذشت از بهترین هستی خود به‌ خوبی آسمانی شدن را درک می‌کنند، گفت: شهدا هیچ‌گاه فرزندان، پدران، مادران و همسران خود را تنها نگذاشته و نظاره گر آنها هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخشی دیگر با اشاره به اینکه همه شهدا از اقشار مختلف برای ما عزیز هستند، گفت: شهدا با برافراشتن پرچم حق، در برابر ظلم، گروهای تکفیری و تروریست‌ها ایستادگی کرده و توانستند ریشه داعش و گروه‌های تکفیری را از ممالک اسلامی برکنند.
وی افزود: شهدای مدافع حرم امروز با شجاعت و جان‌فشانی، اجازه نفوذ دشمنان علی‌الخصوص شجره ملعونه داعش را به کشور ندادند و از حرم اهل‌بیت علیه‌السلام و انقلاب اسلامی به‌ خوبی دفاع کردند.
طاهرنژاد در پایان با تأکید بر اینکه امروز فقط با ادامه راه شهدا می‌توانیم مشکلات کشور را مرتفع سازیم، خاطرنشان ساخت: راه شهدا به معنی از خود گذشتگی است. مردم و مسئولین، یکدل باید پای اهداف مقدس 220 هزار شهید گلگون‌کفن بمانند و اجازه ندهند خون‌های پاک آن کبوتران خونین بال به هدر رود و اجازه ندهیم دشمنان بین مردم و مسئولین اختلاف بیاندازند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242391
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...