راه پیشرفت ایران اسلامی، احیاء روحیه انقلابی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۶
مدیرکل بنیاد چهار محال و بختیاری در دیدار با ایثارگران با تأکید بر اینکه راه پیشرفت ایران اسلامی، احیاء روحیه انقلابی و روحیه مجاهدت است، گفت: همین مجاهدت و صبر شما عزیزان است که جهانیان را به خود خیره کرده و ما را در راه خدمت به شما مصمم کرده است.
راه پیشرفت ایران اسلامی، احیاء روحیه انقلابی است
 
به گزارش «ایثار»، ملاقات عمومی مدیرکل و معاونین ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهار محال و بختیاری با جامعه ایثارگری در دفتر مدیرکل برگزار شد.
فریبرز نجفی در این دیدار با اشاره به عظمت مجاهدت ایثارگران گفت: امروز شما خانواده شهدا با دلی سرشار از ایمان و خشنودی از شهادت عزیزانتان ثابت کرده‌اید که در جامعه ما شهادت خسارت نیست.
وی در این ملاقات با تأکید بر اینکه راه پیشرفت ایران اسلامی، احیاء روحیه انقلابی و مجاهدت است، گفت: همین مجاهدت و صبر شما عزیزان است که جهانیان را به خود خیره کرده و ما را در راه خدمت به شما مصمم کرده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: با توجه به نزدیک شدن سالروز بزرگداشت مقام جانباز، مسئولین بنیاد مصمم هستند در حد توان از نزدیک با این عزیزان ملاقات کرده و از مشکلات آن‌ها باخبر شده و در رفع آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.
گفتنی است در این دیدار، تعداد 68 نفر از ایثارگران استان مسائل و مشکلات خود را مطرح و مسئولین مربوط دستورات لازم را به‌ منظور تسریع در خدمت‌رسانی و روند امور اداری خانواده های شاهد و ایثارگر صادر کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242396
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...