صندوق قرض‌الحسنه شاهد بازوی یاری‌رسان بنیاد است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱
مدیر کل بنیاد البرز صندوق قرض‌الحسنه شاهد را بازوی یاری‌رسان بنیاد دانست و گفت: یکی از بهترین خدماتی که به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ارائه می‌شود وام صندوق شاهد است.
صندوق قرض‌الحسنه شاهد بازوی یاری‌رسان بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد در جلسه تودیع و معارفه غلامحسین مرادی و حق‌طلب روسای اسبق و فعلی صندوق قرض‌الحسنه شاهد که با حضور توریان بازرس صندوق شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، صندوق قرض‌الحسنه شاهد را بازوی یاری‌رسان بنیاد دانست و گفت: یکی از بهترین خدماتی که به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ارائه می‌شود وام صندوق شاهد است.
وی در ادامه با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، تکریم ارزش‌های انقلاب است، گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیازمند تلاش و برنامه‌ریزی هدفمند است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان ضمن تقدیر از غلامحسین مرادی رییس پیشین صندوق شاهد و آرزوی موفقیت برای حق‌طلب رییس جدید صندوق تأکید کرد: تلاش و برنامه‌ریزی هدفمند برای خدمت به جامعه‌ هدف نیازمند فرهنگ جهادی و همکاری مسئولین و دستگاه‌های اجرایی است که باید بتوانیم با تعامل خوب و تاثیرگذار با دستگاه‌ها مشکلات ایثارگران را مرتفع و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه بسط و گسترش دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242416
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...