جانبازان تجلی زیباترین ایثارگری ها هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی بیان کرد: جانبازان دست داده اند اما هرگز دست از آرمان خود نکشیدند، جانبازان پا داده اند، اما هرگز پا بر روی اهداف مقدسشان نگذاشتند. جانبازان تجلی زیباترین ایثارگری ها هستند.
جانبازان تجلی زیباترین ایثارگری ها هستند
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز 27 فروردین ضمن تبریک فرا رسیدن ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز گفت: حضرت ابوالفضل العباس(ع) جانباز قهرمان کربلا، چگونگی پیروی از ولایت و جانبازی در راه حقیقت را به دیگران آموخت.
وی با بیان اینکه زیباترین فرصت پرواز را بر بال های شکسته جانبازان می توان دید، اظهار داشت: جانبازان دست داده اند اما هرگز دست از آرمان خود نکشیدند، جانبازان پا داده اند، اما هرگز پا بر روی اهداف مقدسشان نگذاشتند. جانبازان تجلی زیباترین ایثارگری ها هستند.
مدیر کل بنیاد خراسان رضوی در خصوص خانواده جانبازان گفت: توفیق زندگی با جانباز، فرصتی برای تعالی همه جانبه است. این توفیق را جز به صاحبان معرفت نمی بخشند و چنین دُرّ گران سنگی را تنها در سفره و سبد اهل دانایی و دل می گذارند، پس خانواده جانباز، بودن در کنار این عزیزان را غنیمت بشمارند.
حجت الاسلام معصومی به مشکلات همسران جانبازان اشاره کرد و گفت: سختی های این پرستاری، ما را یاد جمله ای از سالار شهیدان می اندازد که فرمود "چون می دانم همه این مصیبت ها در برابر دیدگان خداوند است، تحمل آن برایم گوارا و آسان است." همسران جانباز نیز با امید به اجر مادی و معنوی الهی، می توانند روحیه جهادی خود را حفظ و تقویت کنند.
وی ضمن قدردانی از همسران جانبازان افزود: همسر جانبازان توجه داشته باشند که تحمل درد و رنج های زندگی با جانباز، کاری زینبی است و آرمان های اصیل انقلاب و اسلام را با مراقبت و رسیدگی از همسر جانبازش ترویج می کند و زنده نگه داشتن جسم، جان و نام شهدای زنده انقلاب، همتی است که با دستان پرتوان همسران جانبازان جریان دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 242417
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...