تقدیر از فعالیت‌ها و اقدامات مددکاری بنیاد در همایش مددکاری اجتماعی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹
در سی و سومین همایش مددکاری اجتماعی و اخلاق اجتماعی از مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از روسای ادارات مددکاری استان‌های بنیاد تقدیر به عمل آمد.
تقدیر از فعالیت‌ها و اقدامات مددکاری بنیاد در همایش مددکاری اجتماعی
 
به گزارش «ایثار»، سی و سومین همایش مددکاری اجتماعی و اخلاق اجتماعی روز دوشنبه 27 فروردین‌ماه با حضور مسئولین سازمان بهزیستی کشور، بنیاد شهید و امور ایثارگران و نهادهای مشارکت‌کننده در برگزاری این همایش در تالار ایوان شمس برگزار شد.
انوشیروان محسنی بندپی معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور در این همایش با بیان اینکه در جهان امروز آسیب‌های اجتماعی پدیده‌ای بزرگ هستند افزود: در هر کشور با توجه به قدرت و ساختار موجود توان علمی، تخصصی و کارشناسی برای رسیدگی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی متفاوت است.
وی افزود: مددکاری اجتماعی به‌عنوان یکی از شاخص‌های مهم در سلامت اجتماعی نقش متمایزی را ایفا می‌کند و مددکاران نقش مهمی را در تحولات اجتماعی ایفا می‌کنند.
محسنی بندپی در پایان گفت: امیدواریم با مشارکت مردم، نهادها و سازمان‌های بین‌المللی و مددکاران بتوانیم اخلاق اجتماعی را بیش‌ازپیش در کشور نهادینه کنیم.
سید حسن موسوی چلک رئیس انجمن مددکاران اجتماعی نیز در این همایش به طرح مواردی در خصوص مددکاری اجتماعی و جایگاه آن پرداخت.
در این همایش از مدیران اجتماعی مؤثر در حوزه مددکاری اجتماعی و فعالین این حوزه تقدیر شد که از بنیاد شهید و امور ایثارگران حجت‌الاسلام حسن هنرمند مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد، مریم محمدی منش رییس اداره مددکاری اجتماعی بنیاد استان البرز، سودابه امیری رییس اداره مددکاری اجتماعی بنیاد استان کرمانشاه، حمیده غزنوی رییس مددکاری اجتماعی بنیاد استان سیستان و بلوچستان و طاها فتحی رییس اداره مددکاری اجتماعی بنیاد استان اردبیل مورد تقدیر قرار گرفتند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 242436
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...