داخلی صفحه گیلان خبر
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان:
امنیت امروز از فداکاری و ایثار‌گری شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲
چیرانی با بیان اینکه امنیت امروز و هر چه که داریم از فداکاری و ایثار‌گری شهدا و ایثارگران است، تصریح کرد: ملت ما به یقین مدیون ایثار و فداکاری ایثارگران راه اسلام و انقلاب است، زیرا این افراد حق بزرگی بر گردن ما دارند.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری ایکنا از گیلان، ابراهیم چیرانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان روز، ۴ اردیبهشت در مراسم تجلیل از جانبازان واحد دانشگاهی رشت، با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز جانباز، گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند که اگر این ایثارها و جانفشانی‌ها نبود، کشور و انقلاب از گزند دشمنان در امان نمی ماند.
وی با بیان اینکه امنیت امروز و هر چه که داریم از فداکاری و ایثار‌گری شهدا و ایثارگران است، تصریح کرد: ملت ما به یقین مدیون ایثار و فداکاری ایثارگران راه اسلام و انقلاب است، زیرا این افراد حق بزرگی بر گردن ما دارند.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسین صفوی، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان نیز، با برشمردن خصوصیات بارز جانبازان، عنوان کرد: جانبازان با اخلاص و تلاش خود در هشت سال دفاع مقدس، عظمتی را آفریدند که ما قادر به جبران آن نخواهیم بود.
وی ادامه داد: جانبازان ما آنقدر مخلص و متواضع هستند که شنیدن خاطرات آنان می‌تواند برای نسل جوان با حلاوت و لذت بخش باشد.
این کارشناس دینی خاطرنشان کرد: جانبازان و ایثارگران مظهر گذشت، فداکاری و شهادت طلبی هستند، زیرا پا به پای شهدا در این مسیر حرکت کردند و با این کار نقش بسیار بزرگی را در حفظ نظام اسلامی و انقلاب اسلامی داشتند و انقلاب ما مدیون این مجاهدت‌ها و جانبازی‌ها است.
"انتهای پیام"      
 
کد مطلب: 243981
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...