داخلی صفحه گیلان خبر
 
استاندار گیلان در جلسه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:
برخی وقایع و مناسبت ها همچون فتح خرمشهر، غرورآفرین و عامل وحدت ملی هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰
فتح خرمشهر یک افتخار ملی است که همواره آحاد اقشار و قومیت های کشور بدان افتخار و در گرامیداشت آن مشارکت می‌کنند.
 
استاندار گیلان با بیان اینکه برخی وقایع و مناسبت ها همچون فتح خرمشهر، غرورآفرین و عامل وحدت ملی هستند،خاطرنشان کرد: فتح خرمشهر یک افتخار ملی است که همواره آحاد اقشار و قومیت های کشور بدان افتخار و در گرامیداشت آن مشارکت می‌کنند.
به گزارش ایثار گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در جلسه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که روز یکشنبه 16 اردیبهشت در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ما صرفاً نقش هماهنگ کننده و تسهیل کننده داریم و کار اصلی توسط مردم صورت می‌گیرد؛ مردمی که رفتارشان مبتنی بر اعتقاد و باور قلبی است و فرزندانشان نیز پیش از این با همان باورها و اعتقادها در عرصه‌های مختلف دفاع مقدس از خود رشادت‌ها و دلاوری‌های فراوانی به نمایش گذاشته‌اند.
وی خودجوش و مردمی بودن برگزاری مراسم گرامیداشت فتح خرمشهر را ارزشمند دانست و تصریح کرد: اگر مشارکت پررنگ ما در برگزاری چنین مراسمی باعث کمرنگ شدن حضور مردم شود، در کارمان موفق ظاهر نشدیم.
استاندار گیلان فتح خرمشهر را واقعه‌ای بزرگ و ملی توصیف کرد و گفت: همه ما وظیفه دارم در هر چه بهتر برگزار شدن مراسم گرامیداشت این روز پرافتخار و نشر ارزش‌ها و فرهنگ آن مشارکت کنیم.
گفتنی است در این جلسه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیز حضور یافت.
"انتهای پیام"  
کد مطلب: 244884
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...